menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7981  
Nieprzeczytane 17-12-2010, 23:43
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No to teraz szansa na kupienie kolei, na spółkę z Kazikiem,
A cukrownie?, cukier to biała trucizna, i stąd pewno likwidacja, no bo i też bimber zakazany, ludzie mniej słodzą, ja dawno przestałem słodzić..... to po choinkę cukier i co dalej idzie cukrownia..?
Cytat:
Napisał Stalin
myślę, że chodzi o wykorzystanie buraków coby sie nie marnowały
Lepiej zlikwidować kolej. Minister się ucieszy i transport samochodowy, oraz złomiarze. Nie dosładzasz się słodziutki?

Stalin-- ma rację. Buraki należy wykorzystać. W samym sejmie i senacie jest mnóstwo. A najwięcej wśród wyborców. Donald odkrył, że na cukier się nie nadają. Ale każdy burak [odpowiednio zaprawiony i przygotowany] może służyć jak przycisk do głosowania "TAK".

No to uprawia Donek buraki. Pomagają mu w tym agronom Michnik i zatrudniony przez WSI [pośrednik ITI] agronom Walter. Zatrudnia dorywczo na swoim poletku parobków Lisa, Żakowskiego, Sekielskiego i innych.
Zupę i inne posiłki gotuje im M. Olejnik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7982  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 00:12
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

A Kaczyński musi odejść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7983  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 01:04
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
A Kaczyński musi odejść.
Słyszałem wiele razy że Balcerowicz. Lepper Cię zauroczył?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7984  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 09:44
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
A może użyć pomysłu wacław46- i Jip? Czyli likwidacja i posianie trawy? Mieliście taki pomysł na stocznie to do kolei też zastosujcie. No i minister będzie miał mniej kłopotów. Teraz myśli jakie głowy zdjąć, aby zachować własną. Ale Donek to pod publiczke mówil. Tak jak kiedyś, że odwoła Grada.

Nic się nie zmieni. Mamy dziś pamiętać, że surowy szeryf chce winnych ukarać. A że nic się nie stanie--to kto to będzie pamiętał za 10 dni?
Nooo każdy ma szansę, ale trzeba mieć jeszcze chęci i wolę, a ja wolę coby to kupił ten co ma chęci i kasę i wolę, a że trzeba to dziadostwo puścić w prywatne ręce, związkowców połapać za m.. buźkę i puścić wszystko po właściwych torach, i żeby wreszcie się jeździło poważnie, porządnie, w odpowiednich warunkach, a czy będę jeździł z Niemcami, Ruskim, Francuzami... to mnie to zwisa, bo teraz jeżdżę z PKP w smrodzie, brudzie, w ubóstwie, długo, drogo i do dupy...
a stocznie?... wreszcie do nich przestałem dopłacać, mimo, że wydatek jednorazowy na stoczniowców był wielki...
a cukrownie?...cukru nie używam, słodyczy jem mało, bimber, no jedynie do bimbru by się przydał cukier, ale przeszedłem na czystą gorzką inaczej zwaną palikotówką.. dobra jest...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7985  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 10:00
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Jip

Po prostu przenieś się do Niemiec. Będziesz miał od razu dobrą kolej i autostrady. Rząd co nie włazi innym bez wazeliny. Walutę €, Służbę zdrowia niezłą i bez Kopacz. Mają stocznie-to będziesz się cieszył. A jak kupią lub odzyskają Poznańskie, to nawet do domu będziesz mógł wrócić.
auf Wiedersehen Jip
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7986  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 10:25
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Po prostu przenieś się do Niemiec. Będziesz miał od razu dobrą kolej i autostrady. Rząd co nie włazi innym bez wazeliny. Walutę €, Służbę zdrowia niezłą i bez Kopacz. Mają stocznie-to będziesz się cieszył. A jak kupią lub odzyskają Poznańskie, to nawet do domu będziesz mógł wrócić.
auf Wiedersehen Jip
Po co?, u mnie ludzie tak nie stękają jak Ty, i tak nie jęczą tylko normalnie pracują i starają się to robić dobrze, na służbę zdrowia - nie narzekam, koleje niedługo i tak niemieckie będą - nie będę narzekał, a teraz jeżdżę samochodem - nie narzekam, stocznie - po cholerę mi stocznie do których musiałem dopłacać? autostrady?- nie narzekam dojazdówkę do Poznania mam jak autostradę- nie narzekam, rząd- nie widzę, żeby źle rządził więc na rząd nie narzekam, na władze wojewódzkie, powiatowe i gminne też nie narzekam... jestem zadowolony z tego co robią,
więc widzisz - po cholerę mam się wyprowadzać do Niemiec jak u mnie mi dobrze, a przynajmniej nie mam powodu do jęczenia tak jak Ty to robisz....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7987  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 10:28
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Grunt się Tuskowi obsuwa?

17 grudnia br. o 7,09 chciałem poczytać artykuł pt. Tragicznie niskie notowania Tuska i rządu. To na wp.pl Całej strony niestety nie skopiowałem i szkoda. To jest zrzut ekranu z tej 7,09 ale zamiast artykułu świeżego pokazała się informacja że przeglądarka IE nie może się połączyć. Próbowałem wiele razu na różne sposoby.

Obejrzyjcie sami. A tragiczne notowania Tuska i rządu, mogą być tylko za rządów PO. Ale wskoczyli wysoko, a potem im tylko rosło.
Nawet co aferka to notowania zaraz rosły. No to skąd takie coś?
http://img263.imageshack.us/img263/8...enotowania.jpg

Przecież widzicie że był taki tytuł. Dobrze, że chociaż zrobiłem ten zrzut. Żałuję że nie zrobiłem całej strony. To było wczoraj i informacje świeże w innych artykułach. Czyżby już najęli hakerów do blokowania stron? A może Tusk daje "prikaz" jak nie zamkniecie tego artykułu to wam zamkniemy portal?

Muszę wyjść aż do wieczora. Może ktoś z Was [mniej leniwy] poszuka tego na Wirtualnej P.? To przecież intrygujące. Bo od wczoraj Donek mówi jak Jarosław. Wiecie że nasz MAK Donald, raczył rzec, że raport MAK jest absolutnie nie do przyjęcia? Oglądacie chyba telewizornię?

Szablę wyjął i wojnę chce toczyć? Obrażać "przyjaciela" Putina? Brata prawie [jak Big Brother]
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7988  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 10:38
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Napisałem bo właśnie stękałeś. Jak u was nie stękają, to jesteś niechlubnym narzekającym wyjątkiem. A kto by chciał w czystym jeździć? Spójrz na swój poprzedni post. A wczoraj nawet o mydełku pisałeś i ręcznikach papierowych.

A kto jeżeli nie tacy jak Ty śmiecą? Mydełko ukradną? Poznaniak to dopiero centuś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7989  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 11:08
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 625
Domyślnie

Cytat:
Jip napisał- każdy ma szansę, ale trzeba mieć jeszcze chęci i wolę, a ja wolę coby to kupił ten co ma chęci i kasę i wolę, a że trzeba to dziadostwo puścić w prywatne ręce,
Zgadzam się z tobą że co państwowe to nieefektywne bo w nas pozostało to z poprzedniego ustroju i przekazywane jest dalej młodemu pokoleniu i też oni nie potrafią pracować .Kolej jest nie efektywna państwowe powinna być trakcja czyli tory a pozostałe rzeczy to prywatne.Związki zawodowe powinny być opłacane z składek ich członków a nie pracodawców a zwolnić w każdej chwili może pracodawca pracownika jeżeli nie efektywnie pracuje a jeżeli jest jest chory to pracodawca nie jest obciążany kosztami jego choroby .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7990  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 13:37
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Napisałem bo właśnie stękałeś. Jak u was nie stękają, to jesteś niechlubnym narzekającym wyjątkiem. A kto by chciał w czystym jeździć? Spójrz na swój poprzedni post. A wczoraj nawet o mydełku pisałeś i ręcznikach papierowych.

A kto jeżeli nie tacy jak Ty śmiecą? Mydełko ukradną? Poznaniak to dopiero centuś.
Noooo Kazik przegiąłeś, nazwałeś mnie złodziejem i śmieciarzem, a o mydełku pisałem ale i o braku możliwości namydlenia z powodu wody braku, a to już mi się nie podoba... bo jesteś normalnym nudnym kłamcą i maniakalnym oszczercą.... ja bym Ci wybaczył z uwagi na Twoje niezbyt, nie do końca poukładane klepki, co widać i słychać, i czuć, ale nie wiem jak moi ziomkowie... ale to ich sprawa...
ja przymykam oko, bo dzisiaj rozmawiałem o wybaczaniu, a szczególnie wybaczaniu tym, którzy działają jak ten gość hotelowy:
Gość wychodzi z pokoju hotelowego i zwraca się do pokojówki :
- Zasłałem łóżko.
- Dziękuję. - odpowiedziała pokojówka.
- Płoszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7991  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 14:30
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Słyszałem wiele razy że Balcerowicz.
Balcerowicz już poszedł.
Teraz kolej na Kaczyńskiego.

Co do poszukiwanego artykułu i Twoich insysnuacji.
Cytat:
Czyżby już najęli hakerów do blokowania stron? A może Tusk daje "prikaz" jak nie zamkniecie tego artykułu to wam zamkniemy portal?
Felietonik jest dostępny, sprawdziłam.
Skutecznego szukania.

A zanim podobne bzdury napiszesz, sprawdź, czy nie rozmijasz się z prawdą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7992  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 16:12
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

A co zaś słyszymy od opozycji? ano co chwilę dowiadujemy się czego rząd nie powinien robić, czego mu nie wolno,czym zaszkodzi krajowi, a nawet sobie. Powinien za to wprowadzić ogólną dobroć, dać wszystkim więcej pieniędzy, Rosję przesunąć na drugą półkulę, odwołać mrozy i zamiecie.Nowa opozycja też tego chce, ale bardziej ...będzie naciskać. no i jeszcze słyszymy, że rząd jest winien, że powódź była, że do stoczni nie trzeba teraz dopłacać, ze cukru mniej jemy, i dlatego buraków więcej jest w południowo wschodniej Polsce, że koleje są jeszcze polskie, że na Wawelu Kaczyński z Piłsudskim się kłóci, że śnieg sypie a mróz jest taki sobie, że.. pies co to było jeszcze, że?... a że wszystko jest do dupy... no masz rację i nawet, że to iż nam jest lepiej, że masz większa michę, że ... a przestań i tak musimy sie napić po wysłuchaniu opozycji i niektórych na tym forum.... no co tak patrzysz? jak inaczej jesteśmy w stanie to przetrawić? musi być wzmacniacz...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7993  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 16:21
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Pluto napisał cyt:
Cytat:
Mietku! Jeśli chcesz jako-tako wymieniać poglądy w tematach gospodarczych, to nie powołuj sie raczej na Kazka. Autorytet to może być dla tytanów intelektu ekonomicznego z rydzykowego kółka różańcowego. Co zapewne zauważyłes ale wstyd ci się do tego przyznać.
A jak juz te stocznie wspominamy, to dalej czekam na odpowiedź KTO miał do nich dopłacać, jakim prawem i dlaczego? Skoro były jakie były?
Powrócę do cukrowni.Były protesty załogi,było zaangażowanie posłow,były blokady przed wywożeniem maszyn,były petycje do ministra i wszystko na nic.NIK poniewczasie stwierdził,,że likwidacja cukrowni to był błąd.
Pluto,jeśli w innych krajach stocznie działają, chyba nie przynoszą strat /nie wiem/ to Polacy są głupsi.Pisałem,że trzeba było postawić dobrego menadżera,/chyba w Polsce takich nie brakuje/ który by zarządzał tak aby stocznia spłaciła otrzymaną pomoc finansową.Dla mnie jest to jasne i nie trzeba być wielkim ekonomistą,żeby to zrozumieć.UE zażądała likwidacji stoczni,nasz rząd położył uszy po sobie i nie mamy stoczni.
Pluto, nie przypominam sobie aby Kazik pisał nie prawdę, co Tobie się często zdarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7994  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 16:27
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie Cześć jip

Cytat:
Napisał jip
Cukier mi nie potrzebny a kolej, nie mówię o likwidacji, tylko możecie na spółę z Kazikiem kupić i pokazać jak kolej powinna jeździć....,

A Ciebie zatrudnimy na zamiatacza peronów, to dorobisz sobie do emerytury,przyda się po podwyżkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7995  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 16:50
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
A Ciebie zatrudnimy na zamiatacza peronów, to dorobisz sobie do emerytury,przyda się po podwyżkach.
To co mam , mnie i psu wystarcza, nie chcę protekcji w zatrudnieniu, zatrudnijcie pisowczyków, będziecie mogli sobie wspólnie jęczeć o cukrowniach, stoczniach, kolejach, KGHM, o tym jak to było dobrze za ekonomii Marksa i Engelsa, co to Państwowe było wszystko czyli nasze, czyli niczyje, itp, itd.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7996  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 17:22
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

jestem troche przerażony. Kurdę - jestem raczej prawicowcem ale mój problem polega na tym że ciągle używam mózgu. Nawet mój mózg jest przeciwko mnie....
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7997  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 17:58
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
17 grudnia br. o 7,09 chciałem poczytać artykuł pt. Tragicznie niskie notowania Tuska i rządu. To na wp.pl Całej strony niestety nie skopiowałem i szkoda. To jest zrzut ekranu z tej 7,09 ale zamiast artykułu świeżego pokazała się informacja że przeglądarka IE nie może się połączyć. Próbowałem wiele razu na różne sposoby.


Przecież widzicie że był taki tytuł. Dobrze, że chociaż zrobiłem ten zrzut. Żałuję że nie zrobiłem całej strony. To było wczoraj i informacje świeże w innych artykułach. Czyżby już najęli hakerów do blokowania stron? A może Tusk daje "prikaz" jak nie zamkniecie tego artykułu to wam zamkniemy portal?

Muszę wyjść aż do wieczora. Może ktoś z Was [mniej leniwy] poszuka tego na Wirtualnej P.? To przecież intrygujące.

Podciag sie Kazik z obslugi wyszukiwarek
ja znalazlam w kilkunastu odslonach
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7998  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 18:17
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie dyktatura i reczne sterwanie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Pluto napisał cyt:

Powrócę do cukrowni.Były protesty załogi,było zaangażowanie posłow,były blokady przed wywożeniem maszyn,były petycje do ministra i wszystko na nic.NIK poniewczasie stwierdził,,że likwidacja cukrowni to był błąd.
Pluto,jeśli w innych krajach stocznie działają, chyba nie przynoszą strat /nie wiem/ to Polacy są głupsi.Pisałem,że trzeba było postawić dobrego menadżera,/chyba w Polsce takich nie brakuje/ który by zarządzał tak aby stocznia spłaciła otrzymaną pomoc finansową.Dla mnie jest to jasne i nie trzeba być wielkim ekonomistą,żeby to zrozumieć.UE zażądała likwidacji stoczni,nasz rząd położył uszy po sobie i nie mamy stoczni.
Pluto, nie przypominam sobie aby Kazik pisał nie prawdę, co Tobie się często zdarza.


olewam ignory

Na uratowanie lubelskiej cukrowni wystarczylby jeden dekret - masz racje,
zastanawiam sie tylko kto powinien go wydac by byc w zgodzie z Konstytucja - Prezydent czy Premier? - kogo obstawiasz?

Co do stoczni to przed objeciem rzadow przez PO stocznia miala doskonalego menagera z PiS

na nowego prezesa stoczni Gdańskiej zostaje namaszczony aktywny działacz PiS Andrzej Jaworski, z zawodu etnolog i politolog, który zna się na budowie statków jak "świnia na gwiazdach". Gdy w 2002 r. Lech Kaczyński został prezydentem Warszawy, Jaworski znalazł się wśród działaczy PiS ściągniętych do stolicy. Ten "wybitny specjalista" i "menadżer" (oczywiści etnolog Jaworski) zaczął swoje urzędowanie od przyznania sobie pensji w wys. 35 kafli miesięcznie CO BYŁO O 10 TYS. WIĘCEJ NIŻ JEGO POPRZEDNIK!!! Dyrektorem generalnym stoczni został kolejny wybitny PiSowiec Andrzej Buczkowski, który zajął dyrektorski stołek przesiadając się na niego prosto z ławy oskarżonych za przestępstwa gospodarcze (patrz znów powyżej na wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego w czasie kampanii). 2006-03-14

http://biznes.onet.pl/static,forum.h...ge=3&AppID=324

szczerze mowiac to tych wiadomosci (poza powolaniem etnologa na prezesa Stoczni) nie weryfikowalam i nie daje glowy, ze pensja i powolanie tej drugiej osoby o szemranym zyciorysie jest prawdziwe,
jesli udowodnisz,z e nieprawda to odszczekam
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7999  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 18:50
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 625
Domyślnie

Cytat:
Stalin napisał-jestem troche przerażony. Kurdę - jestem raczej prawicowcem ale mój problem polega na tym że ciągle używam mózgu. Nawet mój mózg jest przeciwko mnie....
Też się nieraz zastanawiałem o co nam tak naprawdę chodzi, i nasza dziwna wiara w cuda.To co wypisuje Kazik i Mieczysław o ingerencji państwa w gospodarkę to powrót do tego co było przed 89 rokiem-Państwo socjalne.Wtedy był jasny podział MY i ONI którzy mieli o nas dbać ,zapewnić pracę mieszkanie i wysokie zarobki bo jak nie to po-strajkujemy albo ogłosimy strajk głodowy.Na forum ciągłe biadolenie o przemysłach które upadły w wyniku błędnego zarządzania i nie dostosowania produkcji do potrzeb rynku.Do kogo te pretensje przecież to ludzie solidarności albo z ich nadania zarządzali tym majątkiem.To że nie przeprowadzono w porę restrukturyzacji i nie pozbyli się pracowników w konsekwencji upadli a ja się pytam dlaczego ci co pracują mają utrzymywać leserów .Dlaczego tolerujemy by istniał taki system emerytalny by po 15 latach fundować emeryturę i mamy 35 letnich emerytów.Dlaczego opozycja tego nie zmienia tylko popiskuje po kątach .Mam pretensje do rządu że nie robi reformy a do większej części opozycji że nie kieruje się racją stanu tylko partykularnym interesem dorwania się do koryta nawet kosztem społeczeństwa. Dobrze napisałeś że trzeba używać mózgu bo po to go mamy..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8000  
Nieprzeczytane 18-12-2010, 20:02
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Opozycja cienka jest, ale to chyba nie ona ma zmieniać ustawy.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.