menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2041  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 12:26
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Słucham przemówienia J.Kaczyńskiego podczas debaty sejmowej - zgroza co on wygaduje.I dostaje od PIS-sowców oklaski.Nie rozumiem jak można dać się tak otumanić!
PS. Nie było go chyba jak przemawiał Tusk i teraz widzę jak wychodzi z sali wraz z częścią posłów PIS
  #2042  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 19:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
Słucham przemówienia J.Kaczyńskiego podczas debaty sejmowej - zgroza co on wygaduje.I dostaje od PIS-sowców oklaski.Nie rozumiem jak można dać się tak otumanić!
PS. Nie było go chyba jak przemawiał Tusk i teraz widzę jak wychodzi z sali wraz z częścią posłów PIS

Czyzbys nie zauwazyla, ze jego interesuje wylacznie to co on sam wlasnoustnie objawic raczy.
  #2043  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 21:49
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A według mnie Nelly była lepsza od samego Kaczyńskiego. Ją już parę lat temu sam premier ostrzegał przed złymi ludźmi.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #2044  
Nieprzeczytane 22-10-2010, 05:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
A według mnie Nelly była lepsza od samego Kaczyńskiego. Ją już parę lat temu sam premier ostrzegał przed złymi ludźmi.

ja tam jednak stawiam na mistrza. Nelly to kategoria rozrywkowa i letko polsmiszna, a co wuc i prezes po mistrzowsku i z gracja, to wuc. Wage takie zeznanie ma odpowiednia i odpowiednie uznanie w narodzie.

Cytat:
Szef PiS twierdzi, że jego ugrupowanie jest w "Szkle kontaktowym" obrażane w sposób "wulgarny i obrzydliwy". Na uwagę dziennikarza, że to widzowie dzwonią do programu, Jarosław Kaczyński odpowiedział: "Dlatego tych widzów należy eliminować".[/

Jakie to sympatyczne i tresciwe w swej prostocie.
  #2045  
Nieprzeczytane 22-10-2010, 12:21
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Czyzbys nie zauwazyla, ze jego interesuje wylacznie to co on sam wlasnoustnie objawic raczy.
Tak,zauważyłam,ale w pierwszym momencie (na gorąco) jego bezczelność i pycha mnie zaskakuje i zdumiewa.
  #2046  
Nieprzeczytane 22-10-2010, 21:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
Tak,zauważyłam,ale w pierwszym momencie (na gorąco) jego bezczelność i pycha mnie zaskakuje i zdumiewa.

To poptrz! Ja mam zupelnie odwrotnie.
Kiedy zdarzy mu sie cos po ludzku wyksztusic, to mnie wtedy zdziwienie bierze i zaczynam sie zastanawiac co tez nowego ten robaczek knuje.
  #2047  
Nieprzeczytane 23-10-2010, 10:09
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Powoli ale poparcie dla PIS-u spada(23%), zatem pracują na swoją niekorzyść, aż wierzyć się nie chce, że JK tego nie dostrzega.Jak dobrze pójdzie to SLD ich prześcignie.(20%)
__________________
  #2048  
Nieprzeczytane 23-10-2010, 17:39
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał zen
Powoli ale poparcie dla PIS-u spada(23%), zatem pracują na swoją niekorzyść, aż wierzyć się nie chce, że JK tego nie dostrzega.Jak dobrze pójdzie to SLD ich prześcignie.(20%)
Będę szczęśliwa jak poparcie dla PIS-u spadnie poniżej 5%
  #2049  
Nieprzeczytane 23-10-2010, 18:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
Będę szczęśliwa jak poparcie dla PIS-u spadnie poniżej 5%
Ale to niestety szybko nie nastąpi
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #2050  
Nieprzeczytane 23-10-2010, 18:21
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 160
Domyślnie

To prawda, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać aż PIS spadnie.Oni mimo wszystko mają jeszcze sporo zwolenników. Jak słucham Kurskiego lub Błaszczaka bardzo się denerwuję, bo wydaje mi się że oni ze mnie drwią patrząc mi w oczy. denerwuje mnie nasza bezsilność.
  #2051  
Nieprzeczytane 23-10-2010, 18:45
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 160
Domyślnie

Kaczyński grzmi na spotkaniu w Szczecinie, ja już nie mogę tego słuchać i przeniosłam się do kuchni /w pokoju mąż ogląda/,.Czasami się zastanawiam, czy JK nie tęskni do normalnego życia, wyjechać sobie na jakąś wycieczkę, poleniuchować, iść na basen. Już to, że tego nie ma według mnie jest chore.
  #2052  
Nieprzeczytane 23-10-2010, 19:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał ditta hop
Czasami się zastanawiam, czy JK nie tęskni do normalnego życia, wyjechać sobie na jakąś wycieczkę, poleniuchować, iść na basen. Już to, że tego nie ma według mnie jest chore.


Zarty sobie z nas robisz ditto hop.
To tak jakbys Eskimosa wrzucila na srodek Sahary i kazala mu polowac na wieloryby.
Czy zdajesz sobie sprawe z tego, to Twoja propozycja moze byc skierowana jedynie do normalnego spoleczenstwa.
Ten osobnik jest nakierowany na sianie specjalnego gatunku ziarna i cieszy sie jedynie wtedy kiedy zrobi zadyme.
On jest jak lobuz nieletni co napisze na plocie sasiada cos brzydkiego i cieszy sie, ze sasiad musi sie wk....c i ma robote przy malowaniu.
Moim zdaniem mentalnie to on niewiele sie rozni od tego swira co urzadzil sobie strzelnice w Lodzi. Stosuje tylko inne srodki wyrazu. I tyle.
  #2053  
Nieprzeczytane 23-10-2010, 19:08
BarbarkaM's Avatar
BarbarkaM BarbarkaM jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Włoszczowa,Polska
Posty: 141
Domyślnie Jarosław Kaczynski

Wtrącę swoje "trzy grosze".Jeszcze 3 miesiące temu byłam całym sercem po stronie JK.Mam duży dług wdzięczności względem Jego Brata-Lecha K.Jednak usłyszawszy,co wypowiada teraz JK "znalazłam się na rozdrożu".Tracę dla Niego sympatię.....
  #2054  
Nieprzeczytane 23-10-2010, 20:06
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie nasze miasto nawiedzil dzisiaj Jaroslaw

internauci niezbyt laskawie go przyjeli

http://forum.gazeta.pl/forum/w,70,11...rem.html?v =2

http://forum.gazeta.pl/forum/w,70,11...Zachodnie.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #2055  
Nieprzeczytane 24-10-2010, 01:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
internauci niezbyt laskawie go przyjeli
]

Amelio! Co tam internauci.
Ale i tego zal. W koncu heros jest i to bojowy. Moze nie wiedzieli, ze AZ TAKI:
Cytat:
- Trzeba mieć inicjatywę - ciągną Kaczyński - zmuszać tę obecną władzę (mam nadzieje ze tylko rok), by przestali grać w piłkę, a wzięli się do pracy. Tu trzeba stoczyć ciężką bitwę, by port w Świnoujściu i Szczecinie był największy na Bałtyku. Musi być! Ja zapewniam, że gdyby wybory w 2007 wypadły inaczej, tej rury (chodzi o gazociąg na dnie Bałtyku, który ma połączyć Rosję z Niemcami.
Z tego wynika jasno, ze on te rure Merkel i Putinowy z gardzieli wyrwalby obu konczynami naraz. I w koncu skoro ZAPEWNIA to nie mamy prawa, zeby nie wierzyc, ze sprawiedliwosci staloby sie za dosc.
  #2056  
Nieprzeczytane 24-10-2010, 07:28
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie niech nam JK nie zamydla

Cytat:
Napisał pluto37
Amelio! Co tam internauci.
Ale i tego zal. W koncu heros jest i to bojowy. Moze nie wiedzieli, ze AZ TAKI:

Z tego wynika jasno, ze on te rure Merkel i Putinowy z gardzieli wyrwalby obu konczynami naraz. I w koncu skoro ZAPEWNIA to nie mamy prawa, zeby nie wierzyc, ze sprawiedliwosci staloby sie za dosc.


Jaroslaw od 2007 nie mial oficjalnie wladzy ale mial Lecha Kaczynskiego.
Ten jednak niewiele mogl zrobic i w tej i w innych sprawach zwiazanych z polityka zagraniczna.
Niewiele mogl zrobic dobrego metodami i retoryka, ktore stosowali obydwaj bracia.
Bo wydarzylo sie w czasie tych kadencji sporo niekorzystnych dla naszego kraju efektow tej polityki.
Polityki nazywanej przez obu braci "twarda"

http://www.money.pl/archiwum/wiadomo...,0,168621.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #2057  
Nieprzeczytane 24-10-2010, 10:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Amelio! Tam jest taki kawalek:

Cytat:
Prezydent powiedział też, że są pozytywne sygnały po wizycie minister spraw zagranicznych Anny Fotygi w Moskwie, dotyczące szans na spotkanie z Putinem. Dodał, że ta wizyta była jednym z wielu gestów dobrej woli ze strony Warszawy.
Jak sie wysyla mamota to wiadomo, ze "zalatwi" co trza.
Ale najistotniejsze jest to, ze ta rura to skutek metnych kombinacji Kaczynskich z Juszczenka, ktory doil ruski gaz jak mogl i nie placil. A ponadto zakrecal kurek w/g uznania przy oklaskach Kaczynskich.
Ta rura powstala tylko dlatego, ze ruskie nie sa glupie i jak im nielotne Kaczory dwa zaczely medzic przy pomocy Juszczenki i Gruzinow, to trudno im sie dziwic, ze pilnuja wlasnych interesow.
Podobalo mi sie stwierdzenie, o tym "gescie dobrej woli z Warszawy". Imperator Kaczynski laskawie raczy wykonywac gesty dobrej woli w kierunku ruskie raba Putina
Musial rusek bardzo przestraszyc gniewu Najjasniejszego, ze jak byl w Auschwitz na rocznice wyzwolenia obozu, to po uroczystosciach zwial z podwinietym ogonem
  #2058  
Nieprzeczytane 24-10-2010, 10:34
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Czytałem gdzies w gazecie, że Kaczyńskiemu już dawno nie chodzi o władzę tylko o moralną wyższość. To niech sobie ja ma.
__________________
  #2059  
Nieprzeczytane 24-10-2010, 11:02
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał ditta hop
To prawda, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać aż PIS spadnie.Oni mimo wszystko mają jeszcze sporo zwolenników... oni ze mnie drwią ... denerwuje mnie nasza bezsilność.
Jeśli społeczeństwo "otrzeźwieje" i wreszcie zrozumie , że prawica: PiS, PO czy inne kanapkowe partie prawicowe, to ta sama banda co AWS, która słusznie został pogrzebana na wieki.
Pozwólmy, aby teraz te partie wzajemnie się zagryzły. Nie dajmy się też uwieść propagandzie kościółkowych, którzy za ogromne pieniądze wspierają prawice. To fakt, że sprzedawczyków jest jeszcze wielu. Nie jesteśmy zupełnie bezsilni, nie bądźmy tylko łatwowierni. Za rok będą wybory parlamentarne, pokażmy im eliminującą "czerwoną kartkę".
  #2060  
Nieprzeczytane 24-10-2010, 12:00
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie ....ups, ponioslo Cie chyba troche zbyt daleko


Cytat:
Napisał wankabor
Jeśli społeczeństwo "otrzeźwieje" i wreszcie zrozumie , że prawica: PiS, PO czy inne kanapkowe partie prawicowe, to ta sama banda co AWS, która słusznie został pogrzebana na wieki.

system monopartyjny juz mielismy
nie przyniosl on jednak niczego dobrego
byly nawet ofiary

musi byc prawica, centrum i lewica.

Cytat:
Napisał wankabor
Pozwólmy, aby teraz te partie wzajemnie się zagryzły. Nie dajmy się też uwieść propagandzie kościółkowych, którzy za ogromne pieniądze wspierają prawice.

taki pokaz corridy?, walki kogutow czy psow?

Cytat:
Napisał wankabor
To fakt, że sprzedawczyków jest jeszcze wielu. Nie jesteśmy zupełnie bezsilni, nie bądźmy tylko łatwowierni.

wybacz,
ale przyszla mi do glowy "czujnosc czekisty"

Cytat:
Napisał wankabor
Za rok będą wybory parlamentarne, pokażmy im eliminującą "czerwoną kartkę".

pod tym apelem gotowa jestem sie podpisac,
glosujmy


wankabor
Tobie i wszystkim przesylam
znak pokoju - o ktorym dzisiaj pisal Aleksander Kwasniewski
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kwasn...wiadomosc.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 13:47
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 11:13
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 10:09
Marsz w obronie życia poczętego. Basia. Polityka - wątki archiwalne 100 03-04-2008 13:35
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.