menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 16:13
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie


Cytat:
Napisał Mekintosz_44
Chyba czas na modlitwę a nie na spory ? Tylko do jakich świętych się pomodlimy na tym wątku ?




Protest przed kliniką, bo zamraża ludzkie embriony

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._embriony.html

Niech się popukają w główki, jestem za metodą in vitro
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #2  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 16:23
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

jak równiez za aborcją tadeusz??
__________________
  #3  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 16:39
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał toy
jak równiez za aborcją tadeusz??
tak!!!!!!!!!
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #4  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 16:41
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

to moze skasuj sygnaturke __________________
Jestem humanitarny bądź i Ty bo to wprowadza w bład
kochaną Oleńkę też byś widział w kuble poaborcyjnym?
__________________
  #5  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 16:50
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał toy
to moze skasuj sygnaturke __________________
Jestem humanitarny bądź i Ty bo to wprowadza w bład
kochaną Oleńkę też byś widział w kuble poaborcyjnym?
Ona jest chcianym dzieckiem
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #6  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 16:55
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

ma szczescie dziewuszka...no
a reszcie poukręcać łebki, fajny pomysł
wprawdzie mogliby adoptowac je nie-mogący-miec -dzieci, ale od czego jest cudowna metoda in vitro...ile tam dzieciaczków idzie do kubła, bo zapomniałam???
__________________
  #7  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 16:59
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał toy
ma szczescie dziewuszka...no
a reszcie poukręcać łebki, fajny pomysł
wprawdzie mogliby adoptowac je nie-mogący-miec -dzieci, ale od czego jest cudowna metoda in vitro...ile tam dzieciaczków idzie do kubła, bo zapomniałam???
zapomniałaś o niemowlętach porzuconych na śmietniku tych martwych i żywych
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #8  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 17:02
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

tak...to jest argument żeby reszta tez zginęła...wiesz jaką męczenską śmiercią giną? ROZSZARPYWANE ZA ŻYCIA?
__________________
  #9  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 17:46
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Znów przypisano mi autorstwo wątku!! Pytam czyja to sprawka?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #10  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 17:48
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Smutny

jak się tak dobrze zastanowię...człowiek chciany...człowiek niechciany....można by pozbyc się tych dychawicznych babek i dziadków, co to stękają po kątach, a rodzina ma dosyć
tylko jakoś głupio byłoby ich porozszarpywać...
proponuję wytruć
__________________
  #11  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 17:52
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał toy
jak się tak dobrze zastanowię...człowiek chciany...człowiek niechciany....można by pozbyc się tych dychawicznych babek i dziadków, co to stękają po kątach, a rodzina ma dosyć
tylko jakoś głupio byłoby ich porozszarpywać...
proponuję wytruć
Jeśli będę dychawiczny, niezdolny do samodzielnej egzystencji chcę poddać się eutanazji.
Jestem za aborcja, za in vitro i za eutanazją (testament śmierci). Nic nie zmieni moich poglądów. Howngh, ament czy jeszcze jak tam kto chce.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #12  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 17:56
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Jeśli będę dychawiczny, niezdolny do samodzielnej egzystencji chcę poddać się eutanazji.
sorki gościu...to nie ty byś decydował... to rodzinka się zastanowi czy jestes chciany...
no życzę ci po twojej mysli
__________________
  #13  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 18:03
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał toy
sorki gościu...to nie ty byś decydował... to rodzinka się zastanowi czy jestes chciany...
no życzę ci po twojej mysli
Nie pełny cytat co zmienia sens
Jestem za aborcja, za in vitro i za eutanazją (testament śmierci).
O ile tylko w prawie Polski taka możliwość będzie natychmiast go podpisuję.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #14  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 18:33
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

wacławie46
toy jest kobietą, ja szanuję jej poglądy i nie jest to z pewnością temat do dyskusji o odchyleniach psychicznych kogokolwiek. To co napisałeś uważam za haniebne.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #15  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 18:54
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Tadeusz 50 .Ciekawy temat na pewno my seniorzy powinniśmy się na ten temat wypowiedzieć z dwóch przyczyn pierwsza że w większości dzieci i to ich dotyczy a ci co nie mają też mogą popatrzeć szerzej że z ich pracy będą korzystać pobierając emeryturę.Druga przyczyna to że emeryci to stabilna grupa biorąca udział w głosowaniu i nasze fora są monitorowane.Moim zdaniem in vitro i aborcja powinny być dopuszczone a jeżeli zajdzie potrzeba powinno się odbyć referendum które zakończyło by sprawę pytania ile jest osób za a ile przeciw szafowanie w kółko że 98 % to katolicy i muszą się zgadzać co jakiś głupi klecha wymyśli.W Krakowie księża niektórzy są za paleniem na stosie homoseksualistów? czy musimy takich popierać?
Jeżeli ktoś ma inne zdanie że powinien być zakaz to niech to uzasadni.Jak nie uzasadnia to jest głupi i taki nie potrafi myśleć szkoda z takim rozmawiać i tracić czas na uzasadnienia.Tadeuszu dobry temat i czekamy na odważnych w tym temacie.
  #16  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 19:05
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Wacławie
Temat był tu w KSC już kilkukrotnie poruszany, moze dołączą inni. To co napisałeś o toy jest po prostu podłe.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #17  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 19:09
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Możliwość dokonania aborcji nie jest nakłanianiem do niej jak tłumaczą obrońcy życia. Opowieści o oddaniu dziecka też nie biorą pod uwagę uczuć kobiety. Ona ma rodzić, chce, nie chce , ma rodzić. Jakieś to ponure jest. Jakby poród i ciąża był najlepszą rozrywką pań. Ja nie chcę być przedmiotem w takiej sprawie. Chcę decydować, choć już teraz natura zdecydowała, że dzieci nie będę miała, ale mam córki, wnuczkę i one powinny mieć wybór. Potrafią myśleć bez zakazów i nakazów płynących od tych co rodzin formalnie nie zakładają.
Chyba tylko w Polsce są te dziwne okna życia.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #18  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 19:18
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
przepraszam, jesli masz coś do mnie to wal śmiało
czemu wyreczasz się tadeuszem
tak, leczę się psychiatrycznie
jak widzę to wystarczy żebyś uważał mnie za podczłowieka
Przeczytaj co piszesz na temat aborcji i in vitro.Czy podejmowałeś kiedyś decyzję o zabiegu? Czy to jest śmieszne ?jesteś seniorem i przeżyłeś minimum 60 lat bądź bardziej wyrozumiały w tych sprawach.Kobieta podejmuje taką decyzję bo ona rodzi wdaj się w jej psychikę.Mężczyzna jest sprawcą zapłodnienia ale kobieta przez całe życie zajmuje się wychowaniem dzieci ,zastanów się że wielu mężczyzn nie płaci alimentów albo uważa ze 300 zł to wystarcza.Spróbuj wyżyć za 300 zł.Ja się nie podpieram Tadeuszem tylko ty z jego poważnego tematu chcesz zrobić farsę. Nie mam nic do ciebie ale zacznij myśleć nie wszyscy tu są ble,ble,ble.
Cytat:
wacławie46
toy jest kobietą, ja szanuję jej poglądy i nie jest to z pewnością temat do dyskusji o odchyleniach psychicznych kogokolwiek. To co napisałeś uważam za haniebne.
Ja tak nie uważam a jak jest kobietą to niech sobie przeczyta swoje posty.Ja to co widzę piszę o tymi nazywam to po imieniu.A lot nad kukułczym gniazdem i komentarze do tego mnie nie interesują .Nie we wszystkim musimy się zgadzać.Dobrej zabawy w temacie aborcji i in vitro
  #19  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 19:40
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Aborcja czy in vitro powinny być wyborem własnego sumienia a nie zakazów czy nakazów i zamożności kieszeni. co z tego, ze w Polsce aborcja jest zakazana skoro za kasę znajdzie się ktoś kto ciążę usunie ( w jakich warunkach, zagrażających życiu kobiety to innsza inszość) moze też opuścić nasz "kościelny" kraj na kilka godzin i dokonać zabiegu. KASA, KASA,KASA się liczy. Co ma poczynić żona zgwałcona przez męża mająca już kilkoro dzieci? Musi urodzić bo tak nasze pokręcone prawo każe. In vitro też nie dla ubogich, tych co chcą mieć WŁASNE dziecko.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #20  
Nieprzeczytane 13-09-2010, 19:42
Astra's Avatar
Astra Astra jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Poznań,wielkopolska,
Posty: 5 532
Domyślnie

Jestem jak najbardziej za aborcją. To jest indywidualna sprawa kobiety, czy chce i może urodzić dziecko. Nie może o tym decydować kościół, gdzie ostatnio wreszcie, pokazano dewiacje, tam się szerzące.
Brak odpowiedniej ustawy, powoduje, iż kobiety wyjeżdżają do Anglii lub Niemiec, aby przeprowadzić aborcję. Jest to dla nich poniżające, bo muszą to robić w obcym państwie. Zazwyczaj dokonują tego osoby wykształcone i mające pieniądze.
Lekarze angielscy nie mogą się nadziwić, dlaczego państwo polskie tak źle traktuje swoje kobiety.
Podobnie jest z in vitro.
Ale trzeba wiedzieć, kto u nas rządzi! Coraz większe wpływy kościoła doprowadzają do chorych sytuacji.
Ja też chciałabym godnie umrzeć i tak jak kolega powyżej napisał, jestem za eutanazją, którą mogłabym zatwierdzić w testamencie. Panicznie boję się wegetacji po udarze, czy innej chorobie i zależności od innych osób. Gdyby to nastąpiło, czeka mnie hospicjum, czyli straszne umieranie w warunkach nie zawsze godnych człowieka.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Metoda in vitro Mary Grace Społeczeństwo - wątki archiwalne 152 27-06-2009 11:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.