menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #6321  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 13:32
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
Napisał elkosse
Co oni mają z tym modleniem się w każdej sytuacji! Dno!https://pbs.twimg.com/media/FhoofyDX...g&name=900x900

Wczorajsza histeryczne wypowiedzi wyznawców PiS , oparte na niepopartych faktami stwierdzeniach , ataku rakietowego Rosji na terytorium Polski . Spowodowało tylko wzrost psychozy związanej z obawą wybuchu wojny w Polsce . Nie wiem czemu i komu pomogło to ośmieszanie naszej administracji państwowej " państwa z kartonu ". Posłuchajcie Atora.

Internauci w godzinach nocnych umieścili uspakajające nagrania . Media: Rosyjskie Rakiety Spadły na Polskę ale USA NIE POTWIERDZA! PIS Łapie Okazję - Analiza Ator
https://www.youtube.com/watch?v=IDtjBcBHI7w

Masz rację elkosse , cała nasza administracja Państwa zdominowana przez PiS , to kompletne dno

Odpowiedź z Cytowaniem
  #6322  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 14:08
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Dno to jest to co piszesz.
Administracja Polski milczała jak grób w odróżnieniu od Zelenskiego i wielu opozycyjnych tuzów, co zarzucali rządowi milczenie


Zastosuj się do apelu Tuska i nie jątrz.
W tej chwili moja córka jest na autostradzie do Krakowa.
Mam zdjęcia ogromnych kolumn wojskowych.

PS z tego wątku wybywam.
Chyba wiadomo dlaczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6323  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 15:21
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Lilu miałaś czas na sprostowanie : że nie jest prawdą atak Rosji na terytorium Polski , umieścić mogłaś wczoraj i wysłać do mediów TVP TVN by nie pletli głupot.
Po to płacimy naszej administracji z Prezydentem i Premierem włącznie , by potrafili poprzez swoje służby sprawdzić , informacje podane przez media głównego nurtu , czy faktycznie wybuchy w pasie przygranicznym , są spowodowane : rakietami , pociskami ,czy prozaicznym wybuchem metanu , produktu ubocznego w hodowli świń.

Wczoraj o godz 20.57 elkosse pisze :Atak na Polskę - dwie osoby straciły życie! Trwa posiedzenie RBN - czekam na oświadczenie! O 22.35 elkosse umieszcza :Co oni mają z tym modleniem się w każdej sytuacji! Dno! i odnośnik do tweeta Magdy Ogórek https://pbs.twimg.com/media/FhoofyDX...g&name=900x900

Temat RBN był tematem postów w sieci i wszelkiego rodzaju spekulacji Rosja, Białoruś ,Ukraina i nawet Polska /chęci umiędzynarodowienia konfliktu /. Jeszcze raz polecam posłuchania Atora https://www.youtube.com/watch?v=IDtjBcBHI7w jest osobą publiczną nie występuje pod awatarem , warto posłuchać jego wersji wydarzeń.

Lilu piszesz :W tej chwili moja córka jest na autostradzie do Krakowa. Mam zdjęcia ogromnych kolumn wojskowych.
Umieść zdjęcie to w to uwierzymy , bo słowo ogromny ma wieloznaczne znaczenie dla wielu ludzi / 100 , 1000 ,2000 /.Samochodów ,czołgów ,transporterów opancerzonych czy rowerów

Ja nie jestem fanem Tuska i nie upajam się jego słowami moje posty gdy się w nich wypowiadam dotyczą mojego spojrzenia na sprawę. Staram się nie konfabulować .

Nikt nas nie napadł możemy spać spokojnie .Myślę że władze do wyjaśnienia incydentu na granicy nie zaangażują Macierewicza

Odpowiedź z Cytowaniem
  #6324  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 15:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Nie bądź śmieszny.
Na tym wątku NIE MOGĘ pisać.
Odpowiadam ci na innym i znikam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6325  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 15:36
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Musiało walnąć w Polskę. Musieli zginąć cywile, aby świat na nowo otworzył się na wojnę w Ukrainie.
Musiało walnąć w Polskę, aby na chwilę rząd zaczął rozmawiać z opozycją.
Kurz opadnie i znowu będzie o kobietach dających w szyję i o 12 latkach chcących być lesbijkami.
Kwestia czasu - do weekendu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6326  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 15:43
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Już kombinują i znowu zasadzają się na polskie Kobiety zwyrodnialcy.

Jerzy Dziewulski

Cytat:
CZAS PRZESTAĆ MARTWIĆ SIĘ RAKIETAMI. To już było, a teraz zacząć martwić sie o zycie kobiet.
Rzeczpospolita: KOBIETY MAJĄ RODZIĆ MŁODO I SIŁAMI NATURY.
Gdyby nie cesarka mój syn nigdy by sie nie urodził.Nie ma przekleństw, które oddadzą to co czuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6327  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 15:51
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał elkosse
Musiało walnąć w Polskę. Musieli zginąć cywile, aby świat na nowo otworzył się na wojnę w Ukrainie.
Musiało walnąć w Polskę, aby na chwilę rząd zaczął rozmawiać z opozycją.
Kurz opadnie i znowu będzie o kobietach dających w szyję i o 12 latkach chcących być lesbijkami.
Kwestia czasu - do weekendu.

PiS wykorzysta ten incydent do ogłoszenia z któregoś ze stanów zagrożenia i wybory odłoży w niebyt
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6328  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 15:57
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
PiS wykorzysta ten incydent do ogłoszenia z któregoś ze stanów zagrożenia i wybory odłoży w niebyt
Kto wie, kto wie, bo wszystko się zdarzyć może, bo nawet reasumpcja wyborów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6329  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 16:13
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Polska jest uzbrojona po zęby i możemy spać spokojnie.

Mariusz Kosycarz na FB

Cytat:
Podstawa polskiej obrony przeciwlotniczej w 2022 roku to postsowiecki skansen... oraz zapowiedzi zakupu nowoczesnej broni...
Aktualnie, terytorium Polski bronią takie systemy przeciwlotnicze:
- S-200 Wega - z lat 60-tych
- 2K12 Kub - z lat 60-tych
- S-125 Newa - z lat 60-tych
- 9K33 Osa - to najnowszy system z tego skansenu... z lat 70-tych...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6330  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 17:13
Bachorek's Avatar
Bachorek Bachorek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa Polska
Posty: 5 067
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Lilu miałaś czas na sprostowanie : że nie jest prawdą atak Rosji na terytorium Polski , umieścić mogłaś wczoraj i wysłać do mediów TVP TVN by nie pletli głupot.
Po to płacimy naszej administracji z Prezydentem i Premierem włącznie , by potrafili poprzez swoje służby sprawdzić , informacje podane przez media głównego nurtu , czy faktycznie wybuchy w pasie przygranicznym , są spowodowane : rakietami , pociskami ,czy prozaicznym wybuchem metanu , produktu ubocznego w hodowli świń.

Wczoraj o godz 20.57 elkosse pisze :Atak na Polskę - dwie osoby straciły życie! Trwa posiedzenie RBN - czekam na oświadczenie! O 22.35 elkosse umieszcza :Co oni mają z tym modleniem się w każdej sytuacji! Dno! i odnośnik do tweeta Magdy Ogórek https://pbs.twimg.com/media/FhoofyDX...g&name=900x900

Temat RBN był tematem postów w sieci i wszelkiego rodzaju spekulacji Rosja, Białoruś ,Ukraina i nawet Polska /chęci umiędzynarodowienia konfliktu /. Jeszcze raz polecam posłuchania Atora https://www.youtube.com/watch?v=IDtjBcBHI7w jest osobą publiczną nie występuje pod awatarem , warto posłuchać jego wersji wydarzeń.

Lilu piszesz :W tej chwili moja córka jest na autostradzie do Krakowa. Mam zdjęcia ogromnych kolumn wojskowych.
Umieść zdjęcie to w to uwierzymy , bo słowo ogromny ma wieloznaczne znaczenie dla wielu ludzi / 100 , 1000 ,2000 /.Samochodów ,czołgów ,transporterów opancerzonych czy rowerów

Ja nie jestem fanem Tuska i nie upajam się jego słowami moje posty gdy się w nich wypowiadam dotyczą mojego spojrzenia na sprawę. Staram się nie konfabulować .

Nikt nas nie napadł możemy spać spokojnie .Myślę że władze do wyjaśnienia incydentu na granicy nie zaangażują Macierewicza


https://konkret24.tvn24.pl/polska/pr...-newsy-6221698
__________________


Nie ma rozpusty gorszej niż myślenie.
Wisława Szymborska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6331  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 21:45
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Drogi Polaku i Polko nie śpijcie spokojnie, bo pijany, rosyjski żołdak może sprawić, że coś tu jeszcze tąpnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6332  
Nieprzeczytane 16-11-2022, 22:18
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Istne poplątanie z pomieszaniem, że to się w głowie nie mieści!

https://pbs.twimg.com/media/FhtbKM5W...jpg&name=small
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6333  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 00:06
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Doczytałam, że - oj nie będę tu pisać i wiecie dlaczego!
Ja nie wiem, ale każdy sobie rzepkę skrobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6334  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 09:29
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

PO - Pis podzielił Polaków na dwa antagonistyczne obozy , tak samo wojna Ukraińsko Rosyjska która rozpoczęła się od aneksji Krymu . Wszystkiemu jest winna polityka i socjalistyczne podejście / byle jak potem się załatwi / do zmian politycznych , które nie skończyły się uregulowaniem granic republik uwzględniających sprawy narodowościowe .Gdyby przeprowadzono referenda w 1991 byłoby jasne granice państw powstałych po rozpadzie ZSRR . Granice republik byłego ZSRR , były tworzone palcem "na mapie"

Krym by o nim rozmawiać , należy przybliżyć sobie historię tego półwyspu : Andrzej Włusek - Historia poza horyzont https://www.youtube.com/watch?v=2gR3wFmhndI Krym – do kogo w historii należał półwysep?


Krym ma bogatą historię, który z racji swojego strategicznego położenia wielokrotnie zmieniał przynależność polityczną , będąc to we władaniu Rusi Kijowskiej, to Tatarów, to Turcji i w końcu Rosji. Jednak to nie byli jedyni posiadacze Krymu. Jak się kreowała historia polityczna półwyspu od najdawniejszych czasów do dzisiaj .


Nie jestem zwolennikiem wojen i uważam że dwie strony tego konfliktu powinny usiąść doi stołu i zakończyć wojnę. Czy Państwa wchodzące w skład Unii Europejskiej powinny finansować ten konflikt ? Godzić się na inflację i obniżenie poziomu swojego życia by oligarchowie na Ukrainie odzyskali swoje nieruchomości ???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6335  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 16:11
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
PO - Pis podzielił Polaków na dwa antagonistyczne obozy , tak samo wojna Ukraińsko Rosyjska która rozpoczęła się od aneksji Krymu . Wszystkiemu jest winna polityka i socjalistyczne podejście / byle jak potem się załatwi / do zmian politycznych , które nie skończyły się uregulowaniem granic republik uwzględniających sprawy narodowościowe .Gdyby przeprowadzono referenda w 1991 byłoby jasne granice państw powstałych po rozpadzie ZSRR . Granice republik byłego ZSRR , były tworzone palcem "na mapie"

Krym by o nim rozmawiać , należy przybliżyć sobie historię tego półwyspu : Andrzej Włusek - Historia poza horyzont https://www.youtube.com/watch?v=2gR3wFmhndI Krym – do kogo w historii należał półwysep?


Krym ma bogatą historię, który z racji swojego strategicznego położenia wielokrotnie zmieniał przynależność polityczną , będąc to we władaniu Rusi Kijowskiej, to Tatarów, to Turcji i w końcu Rosji. Jednak to nie byli jedyni posiadacze Krymu. Jak się kreowała historia polityczna półwyspu od najdawniejszych czasów do dzisiaj .


Nie jestem zwolennikiem wojen i uważam że dwie strony tego konfliktu powinny usiąść doi stołu i zakończyć wojnę. Czy Państwa wchodzące w skład Unii Europejskiej powinny finansować ten konflikt ? Godzić się na inflację i obniżenie poziomu swojego życia by oligarchowie na Ukrainie odzyskali swoje nieruchomości ???
Wacławie nikt nie lubi wojny, bo tylko w naszym rejonie Putin.
Nikt z nim nie powinien negocjować w sprawie zatrzymania tej wojny, bo nie siada się ze zbrodniarzem do stołu.
On wojnę rozpoczął i powinien ją przegrać, tak aby zniszczyć pijaną armię i jej uzbrojenie, aby długo nie mogli się na nowo uzbroić.
Ja tak sądzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6336  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 16:57
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
elkosse napisał - Nikt z nim nie powinien negocjować w sprawie zatrzymania tej wojny, bo nie siada się ze zbrodniarzem do stołu.
To twój pogląd na sprawę , wojna rozgrywa się na terenie Ukrainy " lata mi to i powiewa " jak się skończy . Patrząc po programach które są publikowane na Zachodzie Europy uważam tak samo jak Dylewski , że na razie nic nie wskazuje by ktoś chciał wyłożyć pieniądze na odbudowę Ukrainy . To są realia a emocje mogą być różne .

Mnie nie interesują emocje , ja jestem pragmatykiem .
Mam inne od ciebie zdanie na temat tego konfliktu na wschodzie europy. Czas okaże kto ma rację . Poczekajmy zobaczymy.

Ja twierdzę że Ukraina nie ma szans elkosse twierdzi że Ukraina zwycięży ja stawiam koniak za 1000 zł i losowanie wśród czytających to forum .Trzeba w życiu coś porządnego wypić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6337  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 18:22
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
To twój pogląd na sprawę , wojna rozgrywa się na terenie Ukrainy " lata mi to i powiewa " jak się skończy . Patrząc po programach które są publikowane na Zachodzie Europy uważam tak samo jak Dylewski , że na razie nic nie wskazuje by ktoś chciał wyłożyć pieniądze na odbudowę Ukrainy . To są realia a emocje mogą być różne .

Mnie nie interesują emocje , ja jestem pragmatykiem .
Mam inne od ciebie zdanie na temat tego konfliktu na wschodzie europy. Czas okaże kto ma rację . Poczekajmy zobaczymy.

Ja twierdzę że Ukraina nie ma szans elkosse twierdzi że Ukraina zwycięży ja stawiam koniak za 1000 zł i losowanie wśród czytających to forum .Trzeba w życiu coś porządnego wypić.
Polska jest w takiej sytuacji, że jeśli Ukraina przegra wojnę, to nasz rząd niech poważnie weźmie się za zbrojenia.
Choć jak wiadomo budżet jest pusty, a więc wiadomo gdzie jesteśmy.
Chłodzę szampana na chwilę przegrania wyborów przez PiS.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6338  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 18:50
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
Elkosse napoisał -Polska jest w takiej sytuacji, że jeśli Ukraina przegra wojnę, to nasz rząd niech poważnie weźmie się za zbrojenia
Weż się za robotę bo nie masz 75 lat . Do roboty nieroby a nie uzdrawianie wszystkich. To moje przesłanie , ja już nie pracuję bo mam 76 lat .

Kiedy będą pieniądze pomyślimy o zbrojeniach , albo obniżymy emerytury. Wprowadzimy emerytury kapitałowe , ile zebrałeś potem się tę sumę wypłaca. Stawka emertytalna rośnie jak żyjemy dłużej. Socjalizm siuę kończy , teraz mamy kapitalizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6339  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 19:01
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Weż się za robotę bo nie masz 75 lat . Do roboty nieroby a nie uzdrawianie wszystkich. To moje przesłanie , ja już nie pracuję bo mam 76 lat .

Kiedy będą pieniądze pomyślimy o zbrojeniach , albo obniżymy emerytury. Wprowadzimy emerytury kapitałowe , ile zebrałeś potem się tę sumę wypłaca. Stawka emertytalna rośnie jak żyjemy dłużej. Socjalizm siuę kończy , teraz mamy kapitalizm.
Cytat:
Weż się za robotę bo nie masz 75 lat . Do roboty nieroby a nie uzdrawianie wszystkich. To moje przesłanie , ja już nie pracuję bo mam 76 lat .

To do mnie?
Pan Wacław P., to skąd wie ile ja mam lat?
Musiał przejść tutaj pranie mózgu, bo już się nie odezwie.

Ostatnio edytowane przez elkosse : 17-11-2022 o 20:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6340  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 19:20
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 631
Domyślnie

F-16 odprowadziły naszych piłkarzy do granicy.
Idiotyzmów ciąg dalszy i to wszystko z naszych pieniędzy.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.n...-Q&oe=637ACFED
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podatek katastralny i Wasza katastrofa ! senior A.P. Zarządzanie finansami 11 21-10-2009 21:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.