menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 17:19
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 715
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Proszę podpiszcie im wiecej nas bedzie tym wieksze szanse na ukaranie zwyrodnialcow
a moze i poprawienia losu innym zwierzetom
Żądamy ukarania morderców psa!
http://www.petycje.pl/petycja/6148/n..._lipnicy,_ktor zy_urwali_psu_glowe.html
Przypominam link
a to jeden z komentarzy w petycji...
Myślę,że dla zabawy powinno się sprawdzić jak szybko potrafią biegać zwyrodnialcy przywiązani drutem za szyjkę do rozpędzonego samochodu, pewnie pobiliby rekord ,a jeśli nie to trudno nie udało się a poważnie jestem wstrząśnięta ogromem zwyrodnialstwa w społeczeństwie, stosowaniem przemocy wobec słabych i całkowicie zalężnych istot, popieram najwyższy możliwy wymiar kary za to przestępstwo.
popieram
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 17:22
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał wiesia51
Prosimy o podpis, nic nie kosztuje. Zajmuje minutę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 17:29
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 715
Domyślnie

http://www.petycje.pl/petycja/6148/n..._lipnicy,_ktor
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 20:18
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Może ktoś jeszcze się podpisze pod petycją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 21:19
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Przypominam link
a to jeden z komentarzy w petycji...
Myślę,że dla zabawy powinno się sprawdzić jak szybko potrafią biegać zwyrodnialcy przywiązani drutem za szyjkę do rozpędzonego samochodu, pewnie pobiliby rekord ,a jeśli nie to trudno nie udało się a poważnie jestem wstrząśnięta ogromem zwyrodnialstwa w społeczeństwie, stosowaniem przemocy wobec słabych i całkowicie zalężnych istot, popieram najwyższy możliwy wymiar kary za to przestępstwo.
popieram
Może ktoś, nie podpisał, a chciałby /zajmuje minutkę/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 22:45
iva iva jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Kraków
Posty: 11
Domyślnie

Już dawno podpisałam tą i inne które mogą pomóc zwierzętom , a dzisiaj "wypłynęła" sprawa zamknięcia schroniska w Celestynowie - co stanie się z ponad pół tysiącem psów i kotów ?
Jednak "człowiek" niestety nie brzmi dumnie
Wszystkich proszę o codzienne zaglądanie na stronę : www.pustamiska.pl - wystarczy raz dziennie kliknąć - zajmuje mniej niż minutkę ..........
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 22:55
B.Sz's Avatar
B.Sz B.Sz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Łódz
Posty: 361
Domyślnie

los zwierząt nie jest mi obojętny
na pewno będę klikać codziennie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 13-01-2011, 00:11
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Święta prawda.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 13-01-2011, 12:34
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Proszę podpiszcie im wiecej nas bedzie tym wieksze szanse na ukaranie zwyrodnialcow
a moze i poprawienia losu innym zwierzetom
Żądamy ukarania morderców psa!
http://www.petycje.pl/petycja/6148/n..._lipnicy,_ktor zy_urwali_psu_glowe.html

Jednak dużo osób z naszego grona podpisało petycję,

Ostatnio edytowane przez slava : 13-01-2011 o 14:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 13-01-2011, 15:48
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał taneska

Może ktoś jeszcze nie widział tej petycji,a ma ochotę podpisać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 13-01-2011, 21:06
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Proszę podpiszcie im wiecej nas bedzie tym wieksze szanse na ukaranie zwyrodnialcow
a moze i poprawienia losu innym zwierzetom
Żądamy ukarania morderców psa!
http://www.petycje.pl/petycja/6148/n..._lipnicy,_ktor zy_urwali_psu_glowe.html

Może ktoś jeszcze podpisze /zajmuje minutkę/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 13-01-2011, 21:49
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Ja bym proponowała już nie apelować o podpisanie petycji. Kto miał podpisać to już to zrobił. Może wróćmy do poważnej dyskusji o tym co my osobiście możemy zrobić dla polepszenia doli zwierząt. Ale osobiście i indywidualnie.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 13-01-2011, 21:52
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Ja bym proponowała już nie apelować o podpisanie petycji. Kto miał podpisać to już to zrobił. Może wróćmy do poważnej dyskusji o tym co my osobiście możemy zrobić dla polepszenia doli zwierząt. Ale osobiście i indywidualnie.

Wracam, tym wątkiem na pierwszą stronę, ponieważ dużo ludzi wyjechało. Poza tym, jak ktoś nie chce, nie podpisze. Ale będąc na 1 stronie, jest większa szansa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 20:26
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tak, ale dla przeglądających wątek to staje się według mnie uciążliwe. Ciągle to samo. Nie zainteresujesz tematem nikogo powtarzając i powtarzając apele. Problem złego traktowania psów ma wiele wątków bardziej istotnych niż podpisywanie petycji. Przepraszam, ale jeśli moje zainteresowanie ma iść tylko w kierunku takich akcji to niczego nie zmienię. Ty również, ponieważ przez takie podpiszcie, to zajmuje tylko minutkę spłycamy temat. Niech podpisują ludzie po poważnym zastanowieniu się, a nie między przeczytaniem dowcipu, a wysłuchaniem piosenki. Chcesz to pisz nadal. Mnie to nie przeszkadza, ale może podyskutujmy czy takie petycje coś dają. Kto je czyta? Kto zwraca uwagę na liczne podpisy pod apelami? Tu są osoby, które naprawdę dużo zrobiły dla zwierząt. To należy wypunktować, a nie jednorazowy podpis.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 21:06
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 715
Domyślnie

Petycje podpisało na razie 1139 osób
w poniedzialek ma byc rozprawa tych oprawców.
Nie jest to jedyna petycja w tej sprawie sa i inne wszystkie dotycza losu maltretowanych zwierzat.
Czy petycje cos daja ... daja
internauci wyszukuja takie filmy.. i bardzo je pietnują wynajduja ich autorow i zglaszaja gdzie trzeba..
Tak ze "producenci "tych filmow zamiast pochwal otrzymuja potepienie i nie tylko.
Trzeba takie sprawy naglasniac , rozgladac sie wokol siebie .. i reagowac .
pod petycja sa komentarze prosze poczytajcie ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 21:24
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Petycje podpisało na razie 1139 osób
w poniedzialek ma byc rozprawa tych oprawców.
Nie jest to jedyna petycja w tej sprawie sa i inne wszystkie dotycza losu maltretowanych zwierzat.
Czy petycje cos daja ... daja
internauci wyszukuja takie filmy.. i bardzo je pietnują wynajduja ich autorow i zglaszaja gdzie trzeba..
Tak ze "producenci "tych filmow zamiast pochwal otrzymuja potepienie i nie tylko.
Trzeba takie sprawy naglasniac , rozgladac sie wokol siebie .. i reagowac .
pod petycja sa komentarze prosze poczytajcie ...

Tar-ninko, ja nawet nie odważyłam się obejrzeć tego filmu.
Czytałam wpisy pod petycją, jestem podniesiona na duchu.
Może robię żle,że chcę, aby wątek o tym był na pierwszej stronie, ale moim zamiarem jest, aby jak najwięcej osób się podpisało. Pozdrawiam serdecznie

Ostatnio edytowane przez slava : 14-01-2011 o 21:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 21:43
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tar-ninko, ale wyszukiwanie filmów o okrucieństwie to nie petycja. To konkretne działanie. A nawoływanie kilka razy dziennie na jednym wątku o podpisanie petycji jest nabijaniem postów. Słusznie piszesz, że sprawy trzeba nagłaśniać, opisywać, potępiać, ale trzeba też mieć odwagę zobaczyć te okrucieństwa. Gdyby petycje zmieniały cokolwiek to wielu przykrych spraw by nie było. Jestem za rzeczowością w temacie, a przeciwko akcyjności. Zmiana poglądów na odczucia zwierząt to nie podpisanie się pod apelem. To rozmowy, artykuły dzień w dzień. Takie ciągłe nawoływanie do podpisu bez wnikliwego komentarza mnie osobiście przypomina pójście na charytatywny bal w sukni za sto tysięcy, a datek na biednych opiewa na sto złotych.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 21:51
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Tar-ninko, ale wyszukiwanie filmów o okrucieństwie to nie petycja. To konkretne działanie. A nawoływanie kilka razy dziennie na jednym wątku o podpisanie petycji jest nabijaniem postów. Słusznie piszesz, że sprawy trzeba nagłaśniać, opisywać, potępiać, ale trzeba też mieć odwagę zobaczyć te okrucieństwa. Gdyby petycje zmieniały cokolwiek to wielu przykrych spraw by nie było. Jestem za rzeczowością w temacie, a przeciwko akcyjności. Zmiana poglądów na odczucia zwierząt to nie podpisanie się pod apelem. To rozmowy, artykuły dzień w dzień. Takie ciągłe nawoływanie do podpisu bez wnikliwego komentarza mnie osobiście przypomina pójście na charytatywny bal w sukni za sto tysięcy, a datek na biednych opiewa na sto złotych.
Brończyk jesteś niesprawiedliwa,. Nie każdy jest tak psychicznie mocny , aby mógł ogladać takie filmy. Ja nie , ale mam tyle wyobrażni, że to widzę. Na wątkach nie będę się chwalić co robię dla zwierząt, bo nie wypada. Watek na Twoją prośbę nie będę reanimować. Jeszcze jedno, nie rozumiem o co chodzi z tym nabijaniem postów. To żle ze piszę. Mam tylko czytać? Wyjaśnij proszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 15-01-2011, 14:00
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Nie traktuję niemożności psychicznej jako wady. Jeden może obejrzeć okrutny film, inny nie. Już tak jest. Mnie bardziej chodzi o spłycanie tematu, o twoje radosne ( tak to brzmi) podpiszcie to zajmie minutkę. Cóż podpisz, nawet się nie zmęczysz. A zadbasz o zwierzątka. Zdaję sobie sprawę z surowości oceny, ale zbyt mnie boli krzywda czworonogów, aby nie zareagować. osobiście wolałabym jakbyś się pochwaliła tym co robisz dla zwierząt. Niech oprócz apeli zagości na wątku konkretny przykład dobrego postępowania. Reakcje na mniejsze okrucieństwo wobec zwierząt, na te torebki foliowe pełne karpi, na wylewanie skiśniętych zup dla ptaszków,szczeniaków na wystawach sklepowych itp.
Każdy może pisać. Ja i ty, ale jak dziesiąty post brzmi identycznie to chyba można podejrzewać nabijanie postów.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 15-01-2011, 14:41
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Nie traktuję niemożności psychicznej jako wady. Jeden może obejrzeć okrutny film, inny nie. Już tak jest. Mnie bardziej chodzi o spłycanie tematu, o twoje radosne ( tak to brzmi) podpiszcie to zajmie minutkę. Cóż podpisz, nawet się nie zmęczysz. A zadbasz o zwierzątka. Zdaję sobie sprawę z surowości oceny, ale zbyt mnie boli krzywda czworonogów, aby nie zareagować. osobiście wolałabym jakbyś się pochwaliła tym co robisz dla zwierząt. Niech oprócz apeli zagości na wątku konkretny przykład dobrego postępowania. Reakcje na mniejsze okrucieństwo wobec zwierząt, na te torebki foliowe pełne karpi, na wylewanie skiśniętych zup dla ptaszków,szczeniaków na wystawach sklepowych itp.
Każdy może pisać. Ja i ty, ale jak dziesiąty post brzmi identycznie to chyba można podejrzewać nabijanie postów.
Napisałam, że nie będę pisać co robię. Zdanie "to zajmuje tylko minutkę", było podyktowane tym, iż chciałam zachęcić podpisujących. W dalszym ciągu nie rozumiem o co chodzi z tym nabijaniem postów. Wytłumacz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Co robią specjaliści ? Kiedy uzdrowią służbę zdrowia ? destiny Profilaktyka i zdrowy styl życia 26 12-12-2009 22:30
Brigitte Bardot: „Dałam mężczyznom urodę i młodość. Doświadczenie i mądrość dam zwierzętom" - komentarze wesola.s Ogólny 13 12-12-2009 16:35
Czasy straszne...i bolesne 2.... zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 59 22-07-2009 15:56
Ludzie, ludzie - jak ten czas leci, kufa86 Różności - wątki archiwalne 30 03-05-2008 22:57
Ciekawi ludzie FeliksG Społeczeństwo - wątki archiwalne 49 29-04-2008 14:01

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.