menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9841  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 17:02
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

O tatę Rydzyka bym się nie martwił, jeśli w ogóle zapłaci, to moherowe owieczki się zrzucą na to.

Ja czytałem, ze z taką inicjatywą wystąpił rektor warszawskiego Uniwersytetu, jakiś pisowski widać przydupas, ale dziekani odmówili i bardzo dobrze.

Co do wspomnianej wcześniej spadochroniarki Kempy, to mam nadzieję, że lokalni działacze z innych województw wezmą przkład z tych kieleckich i się odgórnemu sterowaniu sprzeciwią.
Dla Kempy widać zabrakło miejsca na listach.Dobrze jej tak, za mało widać Jarka kochała.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9842  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 17:12
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Czyli zamiłowanie do pielgrzymowania to jak grypa jakaś, która dotyka na szczęście tylko rektorów.
A co na UJ, UAM?

Co do spadochroniarki.
Ona jest wielce zasłużona dla prezesa i bardzo aktywna, dzięki czemu mąż jej osobisty ma luz w chacie.

Ponoć doły świętokrzyskie optują za rozwiązaniem komitetu centralnego w PiSie, ale rozwiązania raczej nie będzie.
Komitet - jak to komitet - dobrze się trzyma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9843  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 17:23
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Prezes

na razie nie czyści jeszcze szeregów ze złogów zbuntowanych, daje czas nawet do kilkunastu dni na otrzeźwienie.
Banaś, zaPiSany senator, postanowił nie trzeźwieć i dzisiaj jeszcze zamierza odPiSać się od partii prezesa.

Jasne, bez widoków na otrzeźwienie - lepiej samemu z honorem polec jako bezpartyjny, niż zostać wykopanym jak Elżunia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9844  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 17:45
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Prezes ma świetną ochronę.
Wczoraj na uroczystościach poświęconych...obaleniu rządu , bo przecież nie pamięci ofiar katastrofy, wystąpił w otoczeniu byłego szefa CBA - Kamińskiego oraz agenta Tomka.

Jeden i drugi czujny jak pies podwójny.
Panowie zarabiają punkty na listę, bo zamierzają w okrągłej z mandatem w garści, opiekować się prezesem i stać niezmiennie u jego boku.

Hmm...Cezar miał Brutusa i na dobre mu to nie wyszło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9845  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 18:31
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Kaziu,cytaty oddzieliłeś podwójną linią od własnego komentarza,z którego wnoszę,że generalnie podzielasz poglądy pana C.Dlatego zapytałem Ciebie a nie jego.Z tego,że uchylasz się od odpowiedzi stosując znany jeszcze z czasów PRL-u unik "to nie ja to kolega" wnoszę,że czujny z Ciebie zawodnik i na niepewny grunt się nie zapuszczasz.A propos pana C.Nie tylko,że na jego stronę nie zaglądam ale także kiedy widzę go w okienku to zmieniam kanał bo zanim zdąży otworzyć gębę wiem co powie.
Zaglądaj więc na blog Palikota. Ja linią oddzielam mój komentarz od cytatu, aby się komuś nie pomieszało. Wyciąganie wniosków pozostawiam czytającym. Masz rację że podzielam poglądy Czarneckiego [piszesz "pan C] Nie o "niepewny grunt" chodzi. Chcesz moje wytłumaczenie? Mam wytłumaczyć jak dziecku?

A gdzie Twoje szare komórki? Uchylam się od odpowiedzi? A ten post co to jest? Dopiero po 17-tej mam internet. Jakaś awaria. Włącz "szare" własne.

Jak wyłączasz co ktoś mówi [zmieniasz kanał] to masz tylko jednostronne spojrzenie. Szef [Donald] tak nakazał?

No to jak z Tobą dyskutować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9846  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 18:52
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Stalin--nie bądź lemingiem. Myśl czasami.

Cytat:
Napisał Stalin
Napisali dzisiajj wgazecie, że ruskie na powaznie będą rehabilitować naszych rozstrzelanych w Katyniu. Najwyższa pora moim zdaniem.
Miałem wyłączony internet [awaria] No to Mieciu mnie ubiegł. Wczoraj moja siostra tłumaczyła koleżance [zachwycającej się], że rehabilitować można gdy kogoś skazano na śmierć [i wykonano] a po latach znaleziono właściwego sprawcę. Tutaj taki przypadek nie zachodzi.

To nam rzucili ochłap. Pamiętamy, że umorzono śledztwo, oraz utajniono uzasadnienie umorzenia. Teraz ich prawnicy będą szukać [jak najszybciej w/g ambasadora] jak rehabilitować. Czyli uniewinnić?

Jak widać koleżanka siostry nie jest młoda [starsza niż ja o latek 13] ale z dużego miasta? [Kraków] Mgr. inż. No nawet wykształconym taką prostą rzecz musiała siostra koleżance wytłumaczyć.

A lemingi, przyjmujące to z zachwytem? No i jeszcze rosyjscy prawnicy muszą poszukać sposobu jak zamordowanych "rehabilitować".

Mieciu--dałeś dobry cytat, że może "rehabilitować' zamordowanych w Oświęcimiu? A paragraf [jak rehabilitować] niech Niemcy szukają przez 100 lat.

Tyle warta wypowiedź ambasadora Rosji. Temat zastępczy.

Czas na TV--wrócę po pólnocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9847  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 19:02
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
zyli zostaje nam zdrowy rozsądek, o którym pisała Pola.
Jak Ci sie podoba ten wylew zatroskanych o cnotę lesbijek naruszoną przez Węgrzyna troski ze strony Wenderlicha, Siwca i spółki. Nawet Kempa dołączyła do teamu kamienujących Wegrzyna.
Najbardziej to chyba "baron" opolskiego Peło"? Bo ten chce Węgrzyna wyrzucić z PO. Jakieś prywatne urazy? Czy taki świętoszek. O nim nie napiszesz? A już pisałem o tym "baronie" z PO. Za to widzisz Kempę, która tego "W" nie może wyrzucać. Napieralskiego też nie zauważasz. Klapki na oczach jak u płochliwego "kunia"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9848  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 19:19
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Z rzeczy świata tego zostaną tylko dwie,
dwie tylko: poezja i dobroć... i nic więcej.

Norwid

Pozdrawiam poetycko ,tak jak poetycki jest tytul watku,niestety tylko tytul.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9849  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 20:04
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Napisali dzisiajj wgazecie, że ruskie na powaznie będą rehabilitować naszych rozstrzelanych w Katyniu. Najwyższa pora moim zdaniem.




Nie bardzo rozumiem-rehabilitowac?

Opre sie na znanym mi przykladzie literackim z VII klasy.


Jacek Soplica,okrzykniety,po zabojstwie Horeszki, zdrajca -zostal zrehabilitowany.



A Oni?



Cytat:
rozstrzelanie 14,7 tys. jeńców i 12 tys. więźniów, bez wzywania skazanych, bez przedstawiania zarzutów, bez decyzji o zakończeniu śledztwa i aktu oskarżenia,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9850  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 21:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
na razie nie czyści jeszcze szeregów ze złogów zbuntowanych, daje czas nawet do kilkunastu dni na otrzeźwienie.
Banaś, zaPiSany senator, postanowił nie trzeźwieć i dzisiaj jeszcze zamierza odPiSać się od partii prezesa.

Jasne, bez widoków na otrzeźwienie - lepiej samemu z honorem polec jako bezpartyjny, niż zostać wykopanym jak Elżunia.

Zauważ też, że ten podległy Ziobrze "Brukselczyk" też wydaje groźne pomruki pod adresem wodza.
Nie jest to jeszcze rewolta na miarę Egiptu, ale po numerach na Pomorzu i antyKurskim rokoszu, to jest kolejny ciekawy wizualnie numer.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9851  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 21:38
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Wychodzi na to, że kłopot mają dwaj wodzowie partyjni: prezes i premier.
O reszcie przywódców na razie nie mówię, jako że w drugim czy nawet trzecim szeregu stoją...do okrągłej.

Mucha pobrzęczała u Piaseckiego i nie było jej lekko, oj nie.
Jak tu lud przekonać, że partia się nie sypie, skoro się sypie ta jedność zadeklarowana parę lat temu?
Premier ma problem i pozostaje sam.
W razie czego i ta niewielka grupka go może opuścić.

Jakie perspektywy?
Kiepskie, jeśli chodzi o wynik wyborów, bo czym lud przekonać, że będzie lepiej, szybciej i skuteczniej, skoro nie ma na to widoków, bo niby z kim? z jakim koalicjantem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9852  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 21:44
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Jezuńku, ratujmy Platformę,
bo ja na razie nic lepszego nas nie czeka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9853  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 21:59
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
Jezuńku, ratujmy Platformę,
bo ja na razie nic lepszego nas nie czeka



Nie wzywaj imienia Jezusa daremnie i w takiej blachej intencji.







Platformy tez tona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9854  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 22:03
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Witam Scarlett i pozdrawiam na Twoje 16.000 Postów.
Trzymaj się???!!!!!
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9855  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 22:28
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A niech Platforma sobie sama poradzi. Chce rządzić krajem, więc niech wykaże skuteczność.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9856  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 22:32
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Ręce opadają i tyle.
Skumali się wszędzie i z wszystkimi a w Konstytucjii pisze o wolności sumienia i wyznania.
Pojechali klękać i tak już zostanie co 10-miesiąca a jeszcze teraz Metropolita a potem Smoleńsk i potem Papież.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9857  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 23:10
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

A w wyborczej napisali, ze nasz eksport to 117 miliardów ojro jest za rok2010. OK, import był większy 131 miliardów ojro ale generalnie to mnie sie wydaje, że spoko jest.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9858  
Nieprzeczytane 11-02-2011, 23:33
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Ręce opadają i tyle.
Skumali się wszędzie i z wszystkimi a w Konstytucjii pisze o wolności sumienia i wyznania.Pojechali klękać i tak już zostanie co 10-miesiąca a jeszcze teraz Metropolita a potem Smoleńsk i potem Papież.







W Konstytucji jest napisane


...l.a ciebie ktoś zmuszał?


Twoje prawo do wolnisci ,mniemam,nie zostalo naruszone, przeszkadza Ci ,ze klękają,rozumiem ,lepiej zeby sie tlukli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9859  
Nieprzeczytane 12-02-2011, 01:47
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Zauważ też, że ten podległy Ziobrze "Brukselczyk" też wydaje groźne pomruki pod adresem wodza.
Nie jest to jeszcze rewolta na miarę Egiptu, ale po numerach na Pomorzu i antyKurskim rokoszu, to jest kolejny ciekawy wizualnie numer.
A może jakiś link redaktorze pluto? Już tu jedna pisała, że nawet na tym tutaj seniorkowym forum są tacy co wydają pomruki o Egipcie. Mam nadzieję, że przednią częścią ciała.

Ale jak zapytałem kto to robi i nawet napisałem, że jak Pisowiec to mu "wytłumaczę". To cisza zapadła [grobowa]. Bo podała, że tu na seniorku. Błąd w kłamstwie, bo byśmy tego ktosia zauważyli. Czyż nie?

Tu masz ten post. http://www.klub.senior.pl/p-a-to-pol...count9263.html

Chciała się przypodobać kłamstwem? Nikt nie podjął tematu [bo nie było?] Może przeoczyliśmy wszyscy, ale autorka chyba powinna wiedzieć [jeżeli ktoś tak napisał].

Tak więc wzajemne nakręcanie się [kłamstwami] nie przystoi dorosłym. Tutaj nie jest Onet.

Czekam na nr tego postu, gdzie ktoś mruczał źle na temat "kochanego" rządu, w sprawie Egiptu.

Sam będę krytyczny do "pisatiela". Hypatio pomóż, przecież pisałaś to z całą świadomością. Klik w link i poczytasz swoje. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9860  
Nieprzeczytane 12-02-2011, 02:01
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
Jezuńku, ratujmy Platformę,
bo ja na razie nic lepszego nas nie czeka
To tonąca platforma? Koło ratunkowe POtrzeba?

Jestem ateistą [nie lewicowcem], ale nie wzywam Boga na daremno. Może Asnyka cytować? Daremne żale - próżny trud, Bezsilne złorzeczenia! Przeżytych kształtów żaden cud. Nie wróci do istnienia.

Zamieniając "kształty" na "władzunię" to będzie jesienna przyszłość.

Gratuluję 16 tys postów. To 17,5 dziennie. Płodna jesteś w tym. GRATULUJĘ.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.