menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #141  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 21:54
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Tak naprawdę to boję się tego wszystkiego,tych "pomysłów",domysłów....jak i wszyscy czekam na wyjaśnienie.
Nieszczęścia tyle i jeszcze coś ma być?

Dzięki ,Pluto ,za otwarcie oczu.Nie czytuję,prawdę mówiąc GP.
Zwykle sięgam po"ANGORĘ" albo szukam w necie.To może odłożyć te wieści do kolekcji i tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 00:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał araad
No to proszę bardzo zbiór większości tych kretyńskich teorii co będziecie się rozdrabniać i czekać na opinie fachowców macie do wyboru, dla każdego.

Spozniona informacja.
Glowna konsumentka wiesci niezwyklych a niesprawdzonych udala sie na emigracje wewnetrzna, a jej ideowy wspolnik na wycieczke.
Sie ostal jedynie poeta hymniczny, ale z nim jest pewien klopot bo zatrzymal sie w rozwoju na dzielach wokalnych w przedziale od "My ze spalonych..." a zakonczyl edukacje spoleczna na "Zeby Polska..."made in byly rewolucjonista Pietrzak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 09:03
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Spozniona informacja.
Glowna konsumentka wiesci niezwyklych a niesprawdzonych udala sie na emigracje wewnetrzna, a jej ideowy wspolnik na wycieczke.
Sie ostal jedynie poeta hymniczny, ale z nim jest pewien klopot bo zatrzymal sie w rozwoju na dzielach wokalnych w przedziale od "My ze spalonych..." a zakonczyl edukacje spoleczna na "Zeby Polska..."made in byly rewolucjonista Pietrzak.
Ale zauważyłem, że Pietrzaka nie widać, coś ostatnio nie tubuje PISowi, czyżby przejrzał, albo ujrzał że to co robi mało śmieszne i z brodą?
A poeta watki pomylił, no bo jest poetycki wątek i tam dziewczyny fajne wiersze piszą, ale może te tutaj to nie poezja i dziewczyny go pogoniły z tamtego wątku...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 11:17
znad Wisły znad Wisły jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał elizka
....jak i wszyscy czekam na wyjaśnienie.

... szukam w necie.
To wyważona wypowiedź ...
Cytat:
Nie mamy powodów, by ufać Rosjanom
Piotr Zychowicz 02-05-2010,

http://www.rp.pl/artykul/469805_Nie_...ufac_Rosjanom_.

Rosjanie powinni powiedzieć: zginął wasz przywódca, wy tę sprawę wyjaśnijcie. To oni powinni pomagać przy naszym śledztwie, a nie odwrotnie - mówi Jacek Trznadel w rozmowie z Piotrem Zychowiczem
A w internecie można też przeczytać, że Minister Obrony nie wiedział o wspólnym locie z Prezydentem głównej Generalicji do Katynia ... już odwracanie faktów ogonem
Cytat:
Minister obrony Bogdan Klich wiedział o zaproszeniu najwyższych dowódców do Katynia, ale nie wiedział, czy mają podróżować jednym samolotem, czy oddzielnie - powiedział w piątek rzecznik MON Janusz Sejmej.

http://www.polskatimes.pl/fakty/kraj...ale-nie-o,id,t.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 11:25
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał nadwiślanin
To wyważona wypowiedź ...

A w internecie można też przeczytać, że Minister Obrony nie wiedział o wspólnym locie z Prezydentem głównej Generalicji do Katynia ... już odwracanie faktów ogonem

No popatrz, a ja nie wiedziałam że Prezydent miał do wyboru 10 samolotów i polecieli wszyscy jednym?/to może przypomnijmy Klichowi wczesniejsze boje o kazdy samolot!!!
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 12:19
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
No popatrz, a ja nie wiedziałam że Prezydent miał do wyboru 10 samolotów i polecieli wszyscy jednym?/to może przypomnijmy Klichowi wczesniejsze boje o kazdy samolot!!!
"Radio RMF FM dotarło do pisma do generała Andrzeja Błasika od Władysława Stasiaka. Dokument świadczy o tym, że zaproszenia do wspólnego lotu prezydenckim Tupolewem były wysyłane z Kancelarii Prezydenta bezpośrednio do poszczególnych gości, ponad głową ministra Bogdana Klicha - podaje RM FM."
Może prezydent chciał mieć obstawę, a może sam postąpił głupio, albo kancelaria, a teraz jakie ma wyjście kancelaria? powiedzieć to nie nasza wina, to Klich... no to wyobraźmy sobie co by było gdyby zostało powiedziane- nie nie możecie polecieć z prezydentem, jechać samochodem albo inaczej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 16:22
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Spozniona informacja.
Glowna konsumentka wiesci niezwyklych a niesprawdzonych udala sie na emigracje wewnetrzna, a jej ideowy wspolnik na wycieczke.
Sie ostal jedynie poeta hymniczny, ale z nim jest pewien klopot bo zatrzymal sie w rozwoju na dzielach wokalnych w przedziale od "My ze spalonych..." a zakonczyl edukacje spoleczna na "Zeby Polska..."made in byly rewolucjonista Pietrzak.

Bzdury wypisujesz i jeszcze obrazasz.
Nie pierwszy z reszta raz.
Rozbierasz wypowiedzi internautow na czynniki pierwsze,analizujesz zdanie po zdaniu i ruszasz do ataku.
Nie masz nic do roboty?

Chlopie wiosna wokol,zobacz jaki piekny jest swiat.
Daj sobie na luz!
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 18:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Karol X][quote=pluto37]

Cytat:
Bzdury wypisujesz i jeszcze obrazasz.
Nie pierwszy z reszta raz.
- Przyklady poprosze.
A twoje bzdury nie sa lepsze od moich. Ale nie w tym rzecz. Nie lubisz nie czytaj. Nie chcesz czytac bzdur po swoich postach, to nie pisz bzdur. To calkiem proste rozwiazanie.
Cytat:
Rozbierasz wypowiedzi internautow na czynniki pierwsze,analizujesz zdanie po zdaniu i ruszasz do ataku.
Nie mam zwyczaju odnosic sie do kropek, przecinkow i wykrzyknikow. Szukam sensu i mysli w zdaniu i na to reaguje. Jesli znajde.... ten sens. A co do ataku, to niekoniecznie. Ale mam zwyczaj pytac o co autorowi chodzilo. Ty tez mozesz jesli masz jakies watpliwosci. I z tymi atakami to przesadzasz. Conieco. Gdybym byl zlosliwy to twoj post moglbym uznac za osobisty atak ale jestem zbyt leniwy, zeby mi sie chcialo.
Cytat:
Nie masz nic do roboty?
A ty co? WSI,KGB, CBA, czy inne CIA jestes? Czy nastepne pytanie zadasz o to kto mi plecy myje, czy lubie krewetki popijac oranzadami z kapslowanych butelek?
Ale odpowiem. Dziergam serwetki przed ekranem i jak mi nitki zbraknie to palce cwicze na klawiaturze. To powinno cie zadowolic, a jak nie to zglos watpliwosci na najblizszy komisariat.

Cytat:
Chlopie wiosna wokol,zobacz jaki piekny jest swiat.
Daj sobie na luz!
No to idz na spacer. Luzno i bez chodzika!
Co do mnie to generalnie lubie sobie samemu organizowac zajecia. Jak mam watpliwosci to pytam o rade.
mam nadzieje ze chociaz w kawalkach ale dokladnie zlozylem ci wyjasnienia i rozwialem watpliwosci.
Trzymaj sie cieplo i wiosennie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 19:03
MarekNik's Avatar
MarekNik MarekNik jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 212
Domyślnie warto obejrzeć pierwsze 5 min.

http://www.youtube.com/watch?v=uIYdm...eature=related
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 19:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
[b][i]
Może prezydent chciał mieć obstawę, a może sam postąpił głupio, albo kancelaria, a teraz jakie ma wyjście kancelaria? powiedzieć to nie nasza wina, to Klich... no to wyobraźmy sobie co by było gdyby zostało powiedziane- nie nie możecie polecieć z prezydentem, jechać samochodem albo inaczej?
jip-ie! Dzisiaj trwa szukanie dziury w calym i kombinowanie.
Jasne jest ze w tej sferze panowal totalny bajzel i rywalizacja
w trzech osrodkach. Osobiste "niecheci" zeby nie rzec wrogosc od dwu lat z kawalkiem i kombinacje ambitnych paru facetow, co skonczylo sie kraksa i to wspolna.
Nie jest tajemnica, ze Szczyglo i Kaczynski delikatnie mowiac niezbyt lubili Klicha i robili mu do spolki rozne psikusy. Nie mowiac juz o tym, ze pare razy publicznie Szczyglo Klicha brzydko potraktowal, a co i Kaczynskiemu tez kilka razy sie zdarzylo. Ponadto Klich nie ma zadnego bezposredniego wladztwa nad wojskowymi i i kazdy z nich jego sugestie moze sobie w buty wsadzic. Oni tez wiedza o tym, ze Klich tych najwyzszych zwolnic nie moze, bo to zalezy od prezydenta.
Do 10 kwietnia to wszystko sie udawalo, a ewentualne niedorobki konczyly sie publicznymi uszczypliwosciami. I tyle.
Trzeba bylo kraksy, zeby nowy szef BBN wzial sie od wlasciwej roboty i zaczal opracowywac wlasciwe instrukcje i procedury, bo poprzednik wola robote w radiu Zet i mediach niz konkrety. Podobnie jak Kownacki i paru innych "brylantow" kancelaryjnych. I tego nie da sie niczym przykryc, ze Lech Kaczynski kierowal banda ambitnych nierobow lubiacych bardziej sitko i kamere niz konkretna robote. Stad liczne wpadki i upadki, a potem kupa smichu wsrod publicznosci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 19:57
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Nie masz wyjscia Pluto- zbieraj manele i wracaj robic porzadki W Polsce...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 20:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał nadwiślanin
A w internecie można też przeczytać, że Minister Obrony nie wiedział o wspólnym locie z Prezydentem głównej Generalicji do Katynia ... już odwracanie faktów ogonem

Co jest wywracaniem faktow.
Czytaj uwaznie co Klich mowi.
Zostal poinformowany o tym, ze zostali zaproszenie na uroczystosc przez prezydenta i wyrazil na to zgode, bo formalnie nie mogl i zapewne nie chcial odmowic.
O tym czy oni poleca w jednym samolocie, czy osobno NIKT go nie informowal i taka informacja nie byla mu do niczego potrzebna, a kancelisci prezydenccy nie raczyli ze znanych powodow.
Kancelaria Kaczynskiego zamowila dwa samoloty i SAMA pousadzala w nich pasazerow.
TYLE wiadomo dotad.
Znasz jakies pismo informujace Klicha, ze jakis kancelista predydenta poinformowal Klicha o tym jak pousadzano wojskowych? Ja nie.
Gdyby Klich skorzystal z zaproszenia, to bylby najprawdopodobniej wsrod wojskowych w samolocie z prezydentem. Nie wyobrazasz sobie chyba, ze nawet przy znanych niecheciach wsadzonoby go do samolotu z dziennikarzami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 20:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Bzdury wypisujesz i jeszcze obrazasz.
Nie pierwszy z reszta raz.
Rozbierasz wypowiedzi internautow na czynniki pierwsze,analizujesz zdanie po zdaniu i ruszasz do ataku.
Nie masz nic do roboty?

Chlopie wiosna wokol,zobacz jaki piekny jest swiat.
Daj sobie na luz!

Co się dziwisz?

Pamiętasz forum częstochowskie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 20:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Nie masz wyjscia Pluto- zbieraj manele i wracaj robic porzadki W Polsce...
Elu! Porzadki? One sie robia a ja robie co moge, zeby tych co maja "pauer" wspomagac. Te glowne porzadki juz wspomoglem kiedy trza bylo.
Te drobniejsze to juz domena ciut mlodszych. Ja dysponuje kartka do glosowania. Taka jak Twoja i reszty kolezenstwa.
I drobna uwaga. Ja nie musze nigdzie wracac. Ja jestem gdzie bylem. I dalej musze uszczelniac okno w czasie pielgrzymkowych pien
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 21:44
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Sorry, uszczelniaj te okna.
Ale tez mysle , że my nie jestesmy tak calkiem out- i nie tylko kartka nam pozostala...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 22:15
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Co się dziwisz?

Pamiętasz forum częstochowskie?

Pamietam.
Tu jest jednak forum ogolnopolskie,inni ludzie,wyksztalceni mniej lub wiecej,z bagazem doswiadczen zyciowych,zmagajacych sie na codzien z wszelkimi przeciwnosciami,ktorych zycie nam nie szczedzi.
Czy trzeba od razu kogos ponizyc,ze ktos po kielichu pisze wiersze,albo zatrzymal sie w rozwoju na pewnym etapie,albo zakonczyl edukacje wczesniej niz ktos inny itd,itp?
Kazdy udziela sie tu na tyle,na ile potrafi.
Nie wszyscy musza siedziec w polityce i pod katem ich udzialu w tychze watkach oceniac poziom wiedzy,czy inteligencji.
Mnie nie interesuje dlaczego pan X powiedzial panu Y to i owo i dlaczego mu to powiedzial.
Jak sie obcowalo za dlugo z przekupkami z zawodzianskiego rynku,to i sa efekty tego po latach.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Nieprzeczytane 02-05-2010, 22:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Karol X]Pamietam.
To jak pamietasz, to zwolnij tempo.
Albo wydaje mi sie, albo chcesz wymiany elegancji.
Powiedzialem co mialem do powiedzenia w tym temacie. Ty razem z Lila tez.
Chcecie ciagnac dalej, to ja w przeciwienstwie do cenzora nie mam specjalnych oporow w tej zabawie.
Spytajcie moze cenzora czy permity wyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 08:36
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Czy trzeba od razu kogos ponizyc,ze ktos po kielichu pisze wiersze,.
Noo masz rację, tu się nieraz bez kielicha czytać nie daje, a co dopiero odpisywać, mój pies dopiero jak sobie jednego weźmie - zaczyna z sensem podpowiadać, bo tak normalnie się wygłupia, a po jednym albo po piwku stajemy się bardziej wyrozumiali......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 10:03
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Tak sobie przeglądam te fora polityczne, i dochodzę do wniosku , ża na palcach jednej reki moge policzyc ludzi o okreslonych poglądach. Ten wątek polega na przypinaniu sobie latek w bardziej lub mniej elegancki sposób. A ze ciemna jestem dosyc, jezeli chodzi o rozne rozgrywki na najwyzszej połce- to i pozostałam ciemna.I niecg tak zostanie....testosteronu jeszcze nie posiadam w swoim organizmie-wiec i agresji we mnie niewiele.A po kielichu?... od dwoch lat ani kropli( po ciezkiej operacji), wiec , wiem, ze nic nie wiem...
Błagam.P luto, nie rozbieraj moich bazgroł na czynniki pierwsze, bo ani ataku ani obrony nie bedzie, Zycie jest za krótkie i za piękne aby je rozdrabniac na głupoty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 10:34
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

W tytule wątku "co tam się stało?" ano stało się , stało.. bo:
"Na pokład samolotu do Smoleńska wsiadł człowiek " mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, zaściankowy i ksenofobiczny. Autor słów "spieprzaj dziadu, "ja panią załatwię", "małpa w czerwonym"; nie znający za to słów refrenu hymnu państwowego, pośmiewisko nie tylko satyryków. Prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym....
Przywieziono trumnę z ciałem "Ojca narodu", "wybitnego polityka", "królom równego", "wybitnego męża stanu", "największego Polaka",
więc ktoś pewno trumnę podmienił i stąd pytanie. KTO? Może nad tym trzeba się zastanowić? No bo przecież ktoś to zrobił......
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podatek katastralny i Wasza katastrofa ! senior A.P. Zarządzanie finansami 11 21-10-2009 21:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.