menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4001  
Nieprzeczytane 18-01-2014, 20:46
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Wiesz co ja bym wolała być twoim psem, choć nie podejrzewam, że posiadasz ukraińskie miliony. Wolałabym serce szczerozłote niż te wyszukane potrawy i siłownie. Uważam, że to nieszczęśliwe psy, kupione dla szpanu.
O Miłym wiemy tylko, że dłuższy czas błąkał się po wsiach. Dom tymczasowy też więcej nie wie. Wiek między pięć-siedem lat. Zęby starte mocno, ale czy nie od kości i kamieni? Niby radosny i pełen energii, ale dość szybko się męczy, więc chyba siedem lat.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4002  
Nieprzeczytane 18-01-2014, 22:30
krystynas53's Avatar
krystynas53 krystynas53 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: dolnośląskie
Posty: 842
Domyślnie

W tym dziale naszego forum zgrupowali się najlepsi ludzie. Zauważyliście, że ludzie ze zwierzętami przy boku są milsi, lepsi, przyjaźniejsi?
Od Was bije dobroć. Kochamy te nasze sierściuchy, prawda?
Ukłony dla wszystkich ode mnie i mojego małżonka, no i oczywiście od naszego łaciatego.
Z wielką bojaźnią czekamy(jeszcze ok 7-8 dni) na wynik badania histopatologicznego wyciętego paskudztwa, które wyrosło Foksowi na powiece. Ponoć to był brodawczak.
Zastanawiałam się ostatnio, dlaczego nasze czterołapowce nie mogą mieć ubezpieczenia zdrowotnego? Fajnie by było, nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4003  
Nieprzeczytane 18-01-2014, 23:21
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Fajnie to by było gdyby mogły korzystać z naszego ubezpieczenia jako członkowie rodziny, bo gdybym miała płacic na kolejny tym razem psi NFZ to raczej nie...Bronczyk, ja myslę, że nasze psy sa szczęśliwe, moim to nieraz przypominam jak patrze gdy rozrabiają...te rozradowane mordy wynagradzają wszystkie inne trudy....wy wiecie o czym mówię...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4004  
Nieprzeczytane 19-01-2014, 21:26
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Ja bym bardzo nie chciała ubezpieczenia zdrowotnego swoich zwierząt. Teraz mam dostęp do lekarza w każdej chwili, a potem... a czy sobie wyobrażasz Krystynko ile byś czekała z psem na wycięcie narośli na powiece? Wolę swoją kopertę, w której jest pewna suma na leczenie psów.
Cha_ga trudy są, ale i nagrody też.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4005  
Nieprzeczytane 19-01-2014, 22:54
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Kochane to tak jak Bronczyk napisala,wolalabym być którymś z tych przygarniętych chociażby przez Halinkę,czy którąś z Was.Jakże to tak z opiekunem nad morze?,a gdzie serducho zostawione?Być może opiekun ma większe serducho dla podopiecznego aniżeli sfrustrowany pan?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4006  
Nieprzeczytane 19-01-2014, 23:01
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Ja swoim też tlumaczę,szczególnie jak sobie zrobią 8 -mio godzinny "spacer"po polach ,ale bo to zrozumieją?
Owszem skruszone jak tlumaczę,że chyba szukają innego państwa jak im tak źle,ale to do ktoregoś kolejnego razu. I mogę sobie wołać do woli,jest w porządku jeżeli jedno z nich jest na smyczy.Jak idę na spacer do lasu to się trzymaja ,nawet dleko nie odbiegają,natomiast jak wychodzimy,to muszę jedno wziąć na smycz i robię zmiany,wtedy jest w porządku.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4007  
Nieprzeczytane 23-01-2014, 23:36
babciajana's Avatar
babciajana babciajana jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 1 009
Domyślnie

Wspaniali "Psiarze " proszę przeczytajcie bloga Ostatka,myślę że nie wiecie co spotkało piękne bernardyny.Lub zaglądnijcie na Apel i prośba wpisy z 13 grudnia.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4008  
Nieprzeczytane 24-01-2014, 00:10
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Babciujano psy Ostatka dostaly wsparcie od forumowiczów.Tosia pisała o karmie ktorą otrzymaly.
A są piękne,tylko one również przeżyly ogromny stres.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4009  
Nieprzeczytane 24-01-2014, 13:09
ewa1953 ewa1953 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: bydgoszcz
Posty: 1 026
Domyślnie

Pamiętacie psiaka ,którego moi sąsiedzi adoptowali z schroniska ? malego rudego "wypłoszka" ?

[IMG]
Teraz tak wyglądam -jestem niezłym rozrabiaką ,ale strachy z przeszłości jeszcze pozostały /boi sie obcych/





Tak wygląda moje mieszkanie -3 pokojowy apartament.Jaka mam pachnacą świeżutką słome w "sypialni "

Ostatnio edytowane przez ewa1953 : 24-01-2014 o 14:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4010  
Nieprzeczytane 24-01-2014, 13:21
ewa1953 ewa1953 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: bydgoszcz
Posty: 1 026
Domyślnie





Trzeba trochę popilnować....



Mozna "troche" pobiegać ="bernoszajba"


Ostatnio edytowane przez ewa1953 : 24-01-2014 o 13:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4011  
Nieprzeczytane 24-01-2014, 14:21
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Widac ,ze Bey szczęśliwy na sniegu! Wygląda pięknie! Ewa ten twój sąsiad to chyba rodzony brat mojego Brutusa! t a sama wielkość , budowa i umaszczenie, jedynie mordka nieco inna...kurczę, znowu nie umiem wstawić zdjęć, cos pozmieniali ,uuuu....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4012  
Nieprzeczytane 24-01-2014, 15:05
ewa1953 ewa1953 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: bydgoszcz
Posty: 1 026
Domyślnie

Cha-ga też mialam takie skojarzenia ,że ta jest lustrzane odbicie".Czy Brutus tez tak rozrabia ? Fox wynosi wszystko co w zasiegu pyska ,ale tylko nową obroze szybciutko unicestwił.Resztą tylko sie bawi.Wziety z schronu panicznie bal sie smyczy a teraz szał radości -idziemy na spacerek !Zaczeło sie bagienko w uszach.Miałam wielki problem z podaniem kropelek ale po 3 dniach sie poddał -nie warto walczyc,spokojnie znosił zabiegi i czekał na nagrodkę.Nauczył sie komend siad,waruj,stój,daj glos -taki z niego cwaniak.Futro zalożył zimowe grube,puszyste.Mieszka na działce ale wymusił /przeskakiwal przez ogrodzenie i nie mógł wrócić do apartamentu/ udostepnienie cześci kwiatowej -lepszy punkt obserwacyjny.Opiekunowie o dokłanie tych samych porach idą z jedzonkiem,miziankami i wyprowadzają na ok godzinny spacer /3x dziennie/.Szkoda,że nie moge ich przekonaćdo długiej linki i możliwosci zabawy z innym psem /starsi nie refomowalni boją sie ,że ucieknie itp itd/ ale na to nie znalazłam sposobu-nie chcą mi go dac na spacerek....a szkoda.
Bey w zimowym futerku wygląda na grubasa/fakt 36 kg/ uwielbia śnieg,zimno.
Ja wstawiam fotki do galerii w moim blogu a potem kopiuje link ,albo przez darmowy http://vpx.pl/ z tym,że zmieniam rozmiar na 480.Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4013  
Nieprzeczytane 24-01-2014, 20:55
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Ewa sąsiad cudowny. W tych ślepkach jednak widać chochliki. Cha-ga według mnie Brutus jednak ma wzrok bardziej dystyngowany. Dżentelmeński, a nie łobuzerski.
Ewa porywam olimpijczyka. Bey na tym biegającym zdjęciu jak motylek. Super.
Dziewczyny załóżcie konto w Picassa Web Albums i tam możecie sobie wstawiać. Wygodne, ponieważ nie musisz trzymać zdjęć w komputerze, a jak kiedyś czarowna maszyna mi się uszkodziła to jedyne zdjęcia jakie mi zostały to te w tym programie. Trzeba tylko zaznaczyć, że zdjęcia są publiczne. Możesz mieć galerię tylko dla siebie, ale wtedy nie widać na forach.
Cha_ga jeszcze jedno. Jaką masz rozdzielczość przy fotkach, może zbyt dużą i nie przepuszcza forum. Ja mam 72 dioptrie.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4014  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 08:42
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

[url]http://vpx.pl/i/2014/01/25/Obraz_023.jpg[/url
chyba się nie udało....korzystałam zwykle z imagebanana, ale cos tam pozmieniali i teraz nie umiem tego obsłużyć...Ewa, jak przenieść zdjecie z vpx na seniorka? Bronczyk, może jestem komputerowa guła, ale nie lubie zakładac kont z podawaniem wszystkich danych włacznie, po co im to? A propos Brutusa, Ewa on nie jest rozrabiaką, to stateczny pan, zebys widziała jak czasem z politowaniem patrzy na dokazujacą Kajkę, a ona to jest takie zywe sreberko...nie umiem się na nia gniewac, bo ogonkiem wiecznie kreci młynka, a oczki się smieją...na spacerach Brutusa zaczepia, skacze mu na kark, ale on ma tez do niej cierpliwość, widać,ze one po prostu się lubia i z tego bardzo się cieszę no bo co bym zrobiła gdyby było inaczej?!

Ostatnio edytowane przez cha_ga : 25-01-2014 o 09:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4015  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 09:12
ewa1953 ewa1953 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: bydgoszcz
Posty: 1 026
Domyślnie

Cha-ga po wybraniu fotki,klikam na wyślij /czekam aż sie załaduje / potem pokazuje sie tabelka z linkami wybieram link bezpośredni -kopiuję ,na seniorku w ikonie z obrazkiem wstawiam link -pokazuje sie na watku ,klikam spację i jest widoczny.

Udostępnij ten obrazek podziel się nim !
Społeczności:

Facebook
Twitter
Pinterest
StumbleUpon
Tumblr
Delicious
reddit
Myspace

Linki bezpośrednie szybko podziel się zdjęciem
Krótki link:
Przeglądarka:
Link bezpośredni:
Kod HTML:
BBCode:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4016  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 09:35
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie



Ewa, udało się!!!Dzieki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4017  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 09:45
ewa1953 ewa1953 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: bydgoszcz
Posty: 1 026
Domyślnie

Cieszę sie,ze moje podpowiedzi sie przydały. Piękny portret Brutusa.Fox ma troszke inne uszka i czarne "brwi",czrne klaczki na ogonie.Mimo tych różniczek sabardzo podobni.Fox jest podrostkiem -ok 1,5 roku dlatego jeszcze "kiełbie we łbie" a Brutus to juz stateczny pan pies.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4018  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 12:58
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie




Cwicze wstawianie zdjęć coby nie zapomnieć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4019  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 18:27
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Cha_ga to ja poproszę o jeszcze. Lubię popatrzeć na szczęśliwe psy.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4020  
Nieprzeczytane 25-01-2014, 19:42
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie



Bardzo proszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dla tych co kochają psy cz.III Basia. Wszystkie zwierzęta duże i małe 503 24-12-2009 22:41
Francuski łącznik, czyli psy górą za 399 Euro Stalin Wszystkie zwierzęta duże i małe 2 05-11-2009 09:03
Dla tych co kochają psy cz.II Kundzia Wszystkie zwierzęta duże i małe 524 25-05-2009 14:19
Dla tych co kochają psy Kundzia Wszystkie zwierzęta duże i małe 545 16-11-2008 16:34
Jakich mężczyzn kochają Polki? - komentarze Mar-Basia Ogólny 10 09-07-2008 08:22

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.