menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 12:43
Dariusz Kosiur Dariusz Kosiur jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 252
Domyślnie Hucpa będzie trwać


Kilka osób, w tym posłowie, którzy głosowali za likwidacją Polski otworzyło stronę www.polskaxxi.pl
Na blogach twórców tej strony zamieściłem niniejszy wpis:

Zastanawiam się, ile trzeba mieć w sobie buty, cynizmu, bezczelności, a może tylko zwyczajnej niefrasobliwości (czyli głupoty) lub wszystkiego po trochu, żeby organizować akcję pn. Polska XXI, gdy w skład twórców tej akcji wchodzi trzech posłów, którzy dopuścili się jawnej zdrady Narodu i Państwa Polskiego głosując za przyjęciem konstytucji UE-państwa? A może nie rozumieją, co uczynili – ci „politycy”? Czwarty członek tego „szacownego” gremium, ex poseł J.M. Rokita jest m.in. inicjatorem powołania Instytutu Spraw Publicznych, judeomasońskiej agendy, której naczelnym zadaniem jest niszczenie wszelkich struktur niezależnego narodowego państwa (np. reformy: samorządowa, szkolnictwa przygotowane przez ISP).
Nie macie społeczeństwu polskiemu niczego do zaproponowania. Bo, co mogą zaproponować ci, których cała polityczna działalność sprowadzała się do popierania likwidacji polskiej gospodarki, niszczenia kultury i demografii Narodu, a teraz do likwidacji politycznego bytu Państwa Polskiego?
Wasze miejsce, drodzy Panowie, jest nie pośród elit politycznych kraju i nawet nie na śmietniku historii, tylko w zupełnie innym miejscu i to po społu z tymi, którzy od 13.12.1981 r. do dziś niszczą Państwo Polskie i Polski Naród.
Zaglądającym na tę stronę polecam artykuły:
http://www.kworum.com.pl/article.php?uid=1265
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=842
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=842

Stanowią one zaledwie skromna namiastkę właściwego myślenia o państwie i tego, co winny zawierać partyjne programy. Różni się to zasadniczo od pseudointelektualnych śmieci, produktu pseudopolitycznych elit Polski.

Dariusz Kosiur

P.S.
Miarą minimum Waszej politycznej odwagi, Panowie będzie zachowanie powyższego wpisu. Zamieszczę go też na innych stronach Internetu wskazując, że powinien znajdować się na stronie www.polskaxxi.pl.
  #2  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 13:14
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pozwole sobie zauwazyc ,ze wiekszosc dyskutujacych na tym forum to sa kobiety ,takze administracja i moderatorzy .
Prosze wiec Darku i do nich sie zwracac.
W dzisiejszych czasach kobiety walcza o przewodnia role ,takze o prezydenture jak w USA.
  #3  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 13:41
Dariusz Kosiur Dariusz Kosiur jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 252
Domyślnie

Witaj Augustyn
Za wyjatkiem dwóch pierwszych linijek cały wpis (łącznie z P.S) jest przepisany ze strony www.polskaxxi.pl. Tak, że zwrot Panowie odnosi się tylko do twórców www.polskaxxi.pl.

Adresy stron, które podałem w linkach zawierają artykuły odpowiadające na większość watpliwości, jakie pojawiają się przy okazji naszych dyskusji.
A propos: na Twój prywatny adres wysłałem w minionym tygodniu wiadomość, jeśli nie doszła, tzn., że nie doszła również moja odpowiedź dla Ciebie w zwiazku z PW.
  #4  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 13:55
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Zaczne od konca.Nie mam od Ciebie zadnej poczty.
Przypuszczam ,ze jestem dobrze "strzezony".
Jako "komunista bez ligitymacji partyjnej" moge byc obiektem inwigilacji,doswiadczam tego na wielu portalach,takze i na "polscewalczcaej",ktora czytam codziennie na komputerze syna,bo z mojego tego czynic nie moge - ach te zagraniczne serwery.
Teraz krotko w temacie.
Tytul dobry ale czy my zjadacze chleba mozemy te hucpe przerwac ,tym bardziej seniorzy po 60-tce ?
Wy mlodzi powinniscie przejsc do czynow i stworzyc "orkiestre pogrzebowa" ,ktora by zagrala na wielu pogrzebach "zasluzonych dla Polski".
Bylo by to lepsze niz zwrot orderow przez gornikow.
Ja elit w Polsce nie dostrzegam ,widze natomiast zlodzieji i szubrawcow roznej masci,ktorzy nawet napadaja na staruszkow.
Od wczoraj cos mi sie stalo i nie odrozniam Zydow od Polakow moze to jakis wirus jak podlapalem w USA.
Radza mi udac sie do lekarza ale sie obawiam aby mi nie dal skierowania do hospicjum,bo z tamtad wraca sie juz tylko nogami do przodu.
Pozdrawiam !
  #5  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 14:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Senior,sprawdź sobie skrzynkę...

Jeżeli jest w porządku,to KGB jest na Twoim tropie,mówię Ci..I teraz namierzyli nam Dariusza- profesora.
Kto Cię tam wie,Augustynie,co za tajemnice wojskowe wywiozłeś do tej Hameryki ??

ps.Właśnie od wczoraj widzę u Ciebie zmiany zaskakujące wręcz..Wolta nie z tej ziemi.Może to nasz szarm,czar i urok osobisty tak wpływa,że złagodniałeś ?
  #6  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 14:15
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ja i lagodny ? Moze to podtwierdzic zona,ktora wychodzac do pracy (nie doczekala jeszcze wieku emerytalnego biedaczka) trzaska drzwiami i cos tam jeczy,ze na "polske choruje".
W koncu to juz sam nie wiem gdzie przed tymi "chorobami" uciekac.
Co do tych zmian,ktore zauwazasz to chyba ptasia grypa zlapana od pejsatych papug,te chyba "siekierka" bardzo dawno zauwazyl ,ostatnio papugi staly sie tez dosyc dziwne od czasu ,gdy w naszej dzielnicy spotyka sie coraz wiecej jakis tajemniczych i chyba "glodnych" Afroamerykanow,znaczy sie tych Amerykanow ciemniejszego koloru,ktorzy plosza te papugi glosna muzyka siegajaca decybeli od ktorych szyby w oknach drza a co dopiero ludzie.
  #7  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 14:40
Dariusz Kosiur Dariusz Kosiur jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 252
Domyślnie

Szanowni Państwo
Musimy sobie szczerze i uczciwie powiedzieć, że likwidacji Polski nic już nie jest w stanie powstrzymać. Nic nie zatrzyma tej agonii. Z rzeczywistych atrybutów niezależności została tylko polska złotówka, ale już niebawem zniknie.
Chodzi teraz tylko o to, żeby wszelkimi możliwymi środkami nieść kaganek narodowej świadomości. Wszelkie akcje narodowe, próby reaktywowania politycznej narodowej działalności otrzymują etykietkę: faszyści. Było tak w PRL i jest w RP. Zresztą Polska narodowa istniała tylko do przewrotu majowego w 1926 r i jakaś namiastka tej narodowej polityki z przymiotnikiem socjalistyczna istniała w latach 1965 - 1980. Jest mi bardzo przykro, że tak wielu ludzi daje się manipulować i odwraca od polityki z określeniem narodowa. Taka sytuacja jest z korzyścią dla wszystkich naszych wrogów, a przecież jest ich nie mało (choćby tylko NRF - mają w aktualnej konstytucji zapis o granicy z Polską z 1937 r.). Trzeba dobrze poznać termin faszyzm zanim się go użyje.
Sytuacja Polski jest o tyle gorsza od wiekszości starych państw UE, że po nichybnym rozpadzie UE nie będziemy mieli z czego Polski złożyć. A chodzi o tzw. czynniki dochodu narodowego, czyli kapitał (rzeczowy i finansowy), ziemia (już nie mamy 1/3, a resztę stracimy po wprowadzeniu podatku katastralnego). Zostaną nam tylko ludzie, a i to z wątpliwą świadomością narodową - i o nią teraz trzeba walczyć. Ale nie czynem zbrojnym (jakby chciał Augustyn), tylko systematyczną pracą oświatową realizowaną na każdy możliwy sposób. Informacja i wiedza jest bronią. Taką broń gromadzimy m.in. na stronach PW i poza nimi. Na tym polega myślenie narodowe, na podnoszeniu świadomości narodowej i szerzeniu wiedzy.
Gdy przyjdzie kolejny rok taki jak 1914, a konflikt między Wschodem i Zachodem jest nieunikniony, bez polskiej własności tylko cud może sprawić odrodzenie się Państwa Polskiego. Dlatego Polska musi być narodowa i Polacy muszą nauczyć się narodowego myślenia dla własnego, nawet czysto egoistycznie pojetego dobra.
Dariusz Kosiur
  #8  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 15:22
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

To fakt niepodwazalny,ze czasu nie da sie zatrzymac.Ten czas nam wszystkim ucieka i zycie tez .Kazdego ranka budzisz sie co raz starszy,dziekujesz Bogu lub nie za to,ze jeszcze mozesz wstac i cos czynic.
Wy (to znaczy "polskawalczaca") przyjeliscie zadania tylko informowania spoleczenstwa o tym co sami zauwazacie.
Spoleczenstwo to zbiorowsc ludzka pod kazdym wzgledem,tez umie patrzec,sluchac,czytac lub nie interesowac sie niczym ,zjesc,wypic i owalic sie na wyro.
Wasz internetowy portal to ziarenko piasku w swiecie roznorodnej informacji. Prosze zwrocic uwage jaka jest roznica miedzy informacja a najmniejszym wydarzeniem,ktore mozna naglasniac w rozny sposob,poprzez dzwiek i obraz ,a jeszcze przez wlasne oczy widzace to wydarzenie.
Nic tak nie oddzialywuje na czlowieka jak wlasne przezycie,dlatego ja upieram sie przy czynach a nie tylko infomacji.
Piszecie na waszym portalu ,ze po was zostanie slad dla potomnych ale nie bierzecie pod uwage tego,ze ci potomni moga was przeklinac za bezczynnosc ,za brak fizycznego dzialania.
Wrogowie nasi dobrze wiedza,ze bezczynnosc nasza dobrze ich zabezpiecza i dalej moga robic hucpe, czy to co sie im rzewnie podoba.
Mozna to nawet porownac do stojacego bezczynnie i gapienie sie jak ktos na was pluje lub wali po twarzy.
Przeciez juz dawno odkryto,ze najlepsza obrona jest atak.
Pytanie tylko czy slaby moze zaatakowac silnego ?
Jezeli juz, to czy wygra.
Pokaz mi Darku w Polsce organizacje ktora czynnie walczy o wolna Polske,pokaz mi tez media .
Sa pojedynczy "Don Kichoty" ale nikt im nawet reki nie podaje ,malo tego wysmiewa i ubliza.
Czy Zbigniewowi Nowakowi gdy byl poslem na sejm ktos pomogl,czy pomaga mu dzisiaj ?
Czy wreszcie Tobie Darku ktos pomaga poza skromnymi pochwalami i zabawa w "polskewalczaca" ?
Smie twierdzic ,ze nie !~
Bo wrazie Twego zagrozenia tacy "walczacy" odsuna sie od Ciebie a Ty zbierzesz lanie - wez przyklad z Piotra i Jezusa.
Bez polskiej prawdziwej solidarnosci i jednosci w dzialaniu Polacy z gory sa skazani na przegrana.Po to tyle powstalo partii aby byla walka o wlasne koryto.
Jezeli jestescie mlodzi i silni dzialajcie ,my starzy juz tylko mozemy Wam doradzic ,czy posluchacie to juz inna sprawa.
Czy Profesorowi J.R.Nowakowi ktos dzisiaj pomaga poza KK i Radiem Maryja ?
Malo,ze nie pomaga,wrecz przeciwnie przeszkadza i wysmiewa.
Moze dozyje czasow,ze Polacy sie zjednocza,czego wszystkim PATRIOTOM POLSKIM ZYCZE !
  #9  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 15:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Dariuszu,wiem że jesteś inteligentny..
Dlatego przerażają mnie takie słowa..Musimy sobie szczerze i uczciwie powiedzieć, że likwidacji Polski nic już nie jest w stanie powstrzymać. Nic nie zatrzyma tej agonii. Z rzeczywistych atrybutów niezależności została tylko polska złotówka, ale już niebawem zniknie.


Hmm..pora umierać,czy co ?

Z drugiej strony jaką wojnę toczycie panowie ? Na pióra tylko ?

Ostatnio edytowane przez Lila : 22-04-2008 o 15:27.
  #10  
Nieprzeczytane 22-04-2008, 16:03
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Lila !
Nie umieraj ,wiesz co by sie wowczas stalo z tym form ?
Krzyczano by : "wroc i powiedz jak jest w tamtym niebie ?"
Poki jeszcze zyjesz to Ci wyznam,ze wszelcy panowie lubia toczyc boje i to juz od piaskownicy,koncza zas roznie jeden pod palma ,drugi pod grusza.
  #11  
Nieprzeczytane 23-04-2008, 09:12
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

"......likwidacji Polski nic (? pytajnik moj) juz nie jest w stanie powstrzymac."
Pisze powyzej Dariusz.
Ja uwazam,ze "nic" tak ale nie NIKT.
Wystarczy sie tylko temu przeciwic we wiekszej grupie i kazda likwidacje mozna powstrzymac.
Co to nie mozna wyjsc z UE ?
Przeciez to jest nawet w jej zalozycielskich dokumentach napisane,trzeba tylko chciec i nie czekac az nas niemiecki karbowy bedzie lal po plecach lub inny "biznesowy gieroj".
Moze podyskutujemy komu jest dobrze w UE,popatrzymy na majateczki zwolennikow tego kolchozu ?
Kto sie "dorobil" a kto nie ,kto przyjechal do Polski a kto wyjechal za chlebusiem ?
Smialo seniorzy ,kufa86 tez !
Nie bac sie slow i czynow - Polska jest do uratowania i gotowa do wyciagniecia z pod obcego panowania .
Nawet gdy "stryjek zamienil siekierke na kijek",to mozna i za ten kijek zlapac,bo ten kijek ma dwa konce.
  #12  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 00:40
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Dariuszu,wiem że jesteś inteligentny..
Zdradź mi źródło swojej wiedzy
  #13  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 08:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Zdradź mi źródło swojej wiedzy

Lektura ..na innych portalach...
Zresztą można się zdecydowanie nie zgadzać,ale intelektu nie sposób odmówić..
  #14  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 09:00
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Zamknęłam oczy, policzyłam do dziesięciu, by dać ujście irytacji. Mimo to zacznę od: Kurczę!
Globalizacja świata jest faktem, a faktom próżnoby się przeciwstawiać. Jeszcze, na razie mocarstwem są Stany Zjednoczone.I co by nie myśleć , to narzucają reszcie swoją politykę. Europa ma swoją kulturę, tradycje, naukę, moim zdaniem lepszej jakości niż USA. Europa, jako unia wielu tożsamych państw może się przeciwstawić amerykanizacji naszego globu. I to jest argument rodzaju ogólnego, przemawiający za zjednoczeniem europejskim. Z punktu widzenia jednostki bywa różnie. Mnie, emerytce w zjednoczonej Europie będzie gorzej. Po wprowadzeniu euro wartość nominalna świadczeń ZUS-owskich będzie niższa. Ale moim dzieciom i wnukom już jest lepiej, a będzie jeszcze lepiej. Nie straszcie więc, ze zatracimy swoją narodowość, bo to czy ona będzie, czy nie, zależy od wychowania dzieci i młodzieży i od idei, które uda się im wpoić. A określenia w rodzaju "niemiecki karbowy", czy "UE-kołchoz", to tylko demagogia, nie poparta niczym.
  #15  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 09:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Haniu,ale ja nie chcę aby MNIE było gorzej.
Bo niby dlaczego całe nasze pokolenie od zarania ma się poswięcać ?
Ministerstwo Finansów chce pozbawić ZUS osobowości prawnej, aby zmniejszyć jego koszty. Zakończony w ZUS audyt wskazał, że może on zaoszczędzić 40 mln zł rocznie z kwoty 3,1 mld zł przeznaczanych na działalność. Zmiany organizacyjne z innymi zadaniami nakładanymi na ZUS mogą spowodować poważne kłopoty w jego działalności.
ZUS jest bardzo kosztowną instytucją - mówi wicepremier, minister finansów Zyta Gilowska.

Przygotowany przez nią projekt reformy finansów publicznych przewiduje więc odebranie mu od 1 stycznia 2008 r. osobowości prawnej. Nie będzie on już państwową jednostką organizacyjną, ale zakładem budżetowym. Będzie to mieć dla ZUS i obsługiwanych przez niego osób poważne konsekwencje. Wszystkie dochody i wydatki ZUS ponoszone na przykład na obsługę ponad 21 mln ubezpieczonych i świadczeniobiorców będą pokrywane z budżetu państwa, a nie jak obecnie ze specjalnego odpisu. MF chce w ten sposób obniżyć wydatki ZUS. Ponadto nie będzie się on już mógł zadłużać w bankach, na pokrycie deficytu w FUS, czyli wypłaty świadczeń. Zostanie też zlikwidowana jego rada nadzorcza.


Nooo,byliśmy w przede dniu reformy tego molocha.Być może nie stracilibyśmy tyle,wszak PiS był prounijny..
Teraz niech martwią się ci,co jeszcze nie mają emerytury.Już wiadomo,że niższa będzie podstawa do jej naliczenia..

A ZUS hula i zadłuża się coraz bardziej..
  #16  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 11:21
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Piszesz Pani,ze fakty sa demagogia?
W takim razie wspolczuje z powodu niezrozumienia i takich jest w Polsce 3/4 ludzi.
Nie mam zamiaru dawac niekonczacego sie spisu faktow jakie UNIA EUROPEJSKA przynosi i nadal bedzie przynoscic szkody panstwom narodowym aby to zrozumiec trzeba dorosnac do logicznego myslenia !
Wasze dzieci i wnuki tych "bezczynnosciow" beda Was przeklinac. Narazie jest im dobrze ale gdy dozyja Waszego wieku to na emerytury i renty nie bedzie juz zadnych pieniedzy ,bo prywatni ubezpieczyciele wchlona wszystko.
Na ubezpieczenie biedoty nikt nie da ,tym bardziej bogacz.
ZUS jako panstwowy musi ale prywatne ubezpieczenie nie.
Ameryka juz to dawno przerabia.
Teraz kolej na Europe aby z Was reszte co jeszcze posiadacie wycisnac !
  #17  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 11:42
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Hmm...

Cytat:
Napisał Lila
Lektura ..na innych portalach...
Zresztą można się zdecydowanie nie zgadzać,ale intelektu nie sposób odmówić..
zainteresuję się tymi innymi portalami... przy okazji.

Z samego posiadania intelektu niewiele jeszcze wynika.
A co, gdy używa się go w niewłaściwy sposób?

Czy Hitler np. był inteligentny? albo Stalin, albo inny współczesny oprawca ?
  #18  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 11:48
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Zdarzaja sie inteligentni oprawcy ,bandyci,mordercy i jak "specjalistycznie i fachowo" potrafia tego dokonywac ,wyszlo to wczoraj nawet przed komisja parlamentarna.
Teraz ludzie z intelektem przepraszaja ale umarlych wsrod zywych juz nie ma.
  #19  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 11:54
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie No właśnie,

intelekt przez niektórych wykorzystywany jest do niecnych celów
  #20  
Nieprzeczytane 24-04-2008, 13:11
Dariusz Kosiur Dariusz Kosiur jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 252
Domyślnie

Apologetom budowy UE-państwa, czy nawet tylko zwolennikom budowy tzw. zjednoczonej Europy polecam:
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=448
Niestety, wielu po przeczytaniu powyższego tekstu zaprzeczało podanym informacjom źrógłowym pochodzącym z UKIE i dalej, jak ślepcy walili głową w mur.
Jako uzupełnienie polecam:
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=599
W ostatnim tekście zamieściłem dostepne dane statystyczne podając ich oficjalne źródła.
Powyższe teksty dotyczą wyłącznie kwestii ekonomicznych (więc w części politycznych), pominąłem całkowicie ogromnie istotne kwestie kulturowe (etyczne, moralne, prawne oraz to, co dotyczy tożsamości narodu), które ulegają totalnej degradacji w UE.
Dariusz Kosiur
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Tegoroczne rozliczenie z fiskusem może trwać dłużej - komentarze sToRcZyK Ogólny 11 26-03-2008 12:16

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.