menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 21:11
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Amelio na tych bazach pozaziemskich. Sprytnie ukrytych w bezkresie kosmosu. Może księżyc to ich przyczółek.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #42  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 22:08
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Wierzyć czy nie wierzyć ?

Kochani
Widzę, że rozpętałem burzę. Choć wcale takiego zamiaru nie miałem. Zatem po kolei. Dowodów, na to, że jesteśmy truci opryskami z samolotów nigdy mieć nie będziemy. Po prostu dlatego, że zawsze można powiedzieć, że wyniki każdych badań mogą być naciągane. A zatem można tylko im albo wierzyć albo nie. Tylko ci, którzy te badania zrobili solidnie i w najlepszej wierze wiedzą ile one są warte. Natomiast sami możemy obserwować to co się dzieje nad naszymi głowami. Czy te regularne kratki, siatki, wzorki itp., które tak „pięknie” pokazała nam Amelia#15 to jest coś normalnego? Nigdy tego nie było aż tu nagle. Czy to można wytłumaczyć inaczej niż tylko tak, że od pewnego czasu realizuje się określony program? Program czego? A no może program schładzania Ziemi (za pomocą sztucznie wytworzonych warstw odblaskowych z nanopyłów aluminiowych), o którym od dawna się dyskutowało (są na to dowody w postaci dokumentów, które na życzenie mogę przytoczyć). Gdzie kryją się ci decydenci? Może się wcale się nie kryją. Na razie eksperymentują i obserwują skutki. Trzeba przyznać, że akcja przebiega w sposób bardzo przemyślany. Ludziom można wmówić, że chemtrailsy to zwykłe contrailsy i wielu w te brednie uwierzy. Czy obrazki Amelii#15 nie uczą nas rozróżniać te dwa zasadniczo różne typy smug? Przecież nikt nie może nikomu wmówić, że jeżeli smuga zaczyna się już na kadłubie samolotu, w dodatku często poza silnikami (!), i jest w postaci bardzo gęstego pióropusza, który rozpływa się, ale utrzymuje się godzinami – to jest to contrails. To przeczy zdrowemu rozsądkowi. Może niepotrzebnie rozpętałem tę całą dyskusję bo rzeczywiście, jak na razie, nic nie możemy zrobić. Ale mimo to uważam, że dobrze jest wiedzieć z czym ma się do czynienia. Tak na wszelki wypadek – żeby łatwiej można było poznać kłamców. W tym faktycznie mamy wprawę. Te obrazki Amelii#15 warto sobie dobrze pooglądać. Wiele z nich wynika. Ja mimo wszystko wierzę w logikę faktów. Cóż taki już jestem. Ale dziękuję za wszystkie uwagi i sugestie. Pewnie trochę po nich zmądrzeję.
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #43  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 22:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Boguś!
Z tą burzą toś troche przesadził, ale tak czy inaczej płodozmian na działce pt polityka od czasu do czasu się przydaje.
I za to jestem Ci wdzięczny.
Trzymaj się zdrowo!
p-37
  #44  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 22:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
A może w ramach oszczędności linie opróżniaja toalety w powietrzu? prezes Ryan Air juz zapowiedział, że toalety w jego samolotach będa płatne...

Ja bym się nie rechotał z powyższego.
Udokumentowanem faktem jest i może to nawet Bogan sprawdzić i Kolczuga, bo ma blisko, że w okolicach Winipegu w Manitobie kawał gówna spadł z nieb na chałupę farmerowi i zdewastował dach i pokój jadalny.
Wprawdzie powodem były jakies nieszczelności w instalacjach samolotu co ustaliła speckomisja, ale zawsze można takie cuś siłom co nad nami przypisać.
  #45  
Nieprzeczytane 12-01-2011, 23:52
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Bogdanie !

Cytat:
Dowodów, na to, że jesteśmy truci opryskami z samolotów nigdy mieć nie będziemy.

Cytat:
Tylko ci, którzy te badania zrobili solidnie i w najlepszej wierze wiedzą ile one są warte.

Cytat:
Ludziom można wmówić, że chemtrailsy to zwykłe contrailsy i wielu w te brednie uwierzy

Cytat:
Ja mimo wszystko wierzę w logikę faktów.

Masz rację. Dowodów na to,że jesteśmy truci opryskami z samolotów nigdy mieć nie będziemy, bo kto to widział, żeby je rozpylać w stratosferze. Słyszałem o tym, że trucizny owadobójcze rozpylane są niosko nad polami,lasami, ale żeby trucizny ludobójcze rozpylać na wysokości 10-12 tysięcy metrów. Toż to marnotrawstwo.
Ja w takie badania przeprowadzone wg. Ciebie solidnie nie wierzę i są warte tyle co nic. Rozsądnie myślącym ludziom nie trzeba wmawiać, że chemtrails to zwykłe contrails, bo to jest oczywiste. I to ma być ta Twoja logika ? Ubolewam nad Twoją logiką. Ale niech tam.
Tylko, dlaczego to wpieprzyłeś do polityki , Bodziu ?
To się raczej powinno znaleźć w dziale " humor i rozrywka".
  #46  
Nieprzeczytane 13-01-2011, 22:39
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Tylko logika

Wybacz Kazimierzu, ale masz niestety braki w czytaniu tekstów na temat geoinżynierii. A może chcesz linki do tych tekstów, w których poważni naukowcy, już od wielu lat, rozważają potrzebę schłodzenia Ziemi za pomocą rozpylania sztucznych chmur utworzonych np. z nanopyłów glinu. Takie są fakty, o których najwidoczniej nic nie wiesz i nie chcesz wiedzieć bo mógłbyś przecież trochę o tym poczytać. To nie jest marnotrawstwo tylko konkretne eksperymenty, które widocznie już się rozpoczęły. To nie koniecznie muszą być od razu trucizny ludobójcze, jak piszesz. Wystarczy, aby te nanopyły glinu osiadły na ziemi. Czy wiesz czym to pachnie? Wymienię tylko zaniki pamięci, Altzheimera i tp. A mają one chronić nas przed globalnym ociepleniem, więc rozpylane są dla naszego „dobra”. Widzisz, nie wszystko co brzmi niewiarygodnie jest nieprawdą. Ubolewanie pozostawiam Ci dla urozmaicenia, a chemtrailsy „wpieprzyłem” do polityki dlatego, że zamknięty już został właściwy wątek. A że nie widzisz różnicy między smugami dwu rodzajów, to już tylko jest Twoje zmartwienie.
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #47  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 00:20
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Bodziu !

"A może chcesz linki do tych tekstów ...Podaj mi jakikolwiek tekst , w którym "chemtrails" są powiązane z nanopyłami i ich rozpylaniem z samolotów w celach experymentalnych, w celu schłodzenia Ziemi spowodu globalnego ocieplenia.
  #48  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 12:04
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Bogdanaster, a ja bym chciała poznać twój dorobek naukowy, ponieważ ciągle powołujesz się na teksty poważnych naukowców to rozumiem, że jesteś ekspertem w pewnych dziedzinach wiedzy. Specjalistyczne i poważne teksty maja to do siebie, że nie bardzo dają się czytać z pełnym zrozumieniem przez laika.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
  #49  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 15:19
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Kazimierzu

Posyłam od razu to co mam „pod ręką” i będę pamiętać o Twojej prośbie kiedy znajdę coś istotnie nowego i ciekawego.


http://geoinzynieria.co.cc/geoinzynieria.pdf
(szczególnie ciekawy jest rozdz. 13)


http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm


http://zatruteniebo.wordpress.com/2010/10/13/geoinzynieria-atmosfery/


http://en.wikipedia.org/wiki/Geoengineering#Solar_radiation_management


http://wolnemedia.net/nauka/opryski-typu-chemtrail-1/


http://zatruteniebo.wordpress.com/opryski-chemtrail-1/


http://www.rense.com/general/chemfacts.htm


Niestety na razie nie odnalazłem tych tekstów o nanocząsteczkach glinu, ale to tylko kwestia czasu.
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #50  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 15:36
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Halinko (#48)

Chętnie odpowiadam. W pewnej dziedzinie wiedzy rzeczywiście jestem emerytowanym ekspertem. Ale akurat nie w tej dziedzinie, która nosi nazwę geoinżynierii. Na niepoważnych naukowców nie warto się powoływać więc tego nie robię. A jeżeli chodzi o teksty, to linki do nich znajdziesz w poście #49. Jest tych tekstów znacznie więcej więc chętnie służę linkami. Trzeba rzeczywiście przyznać, że teksty te czyta się niezbyt łatwo, ale przy dobrych chęciach można coś z nich wydedukować.
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #51  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 16:14
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie Powołujesz sie na badania naukowe, a co o tym sadzisz?

Najwieksza zbrodnia na ludzkosci XX wieku - lekarz specjalista lamie bariere.. 6-7-2009

Opracował dr n.med. J. Jaśkowski na podstawie raportu Alana Philipsa
Poniżej podajemy adres pod którym można uzyskać więcej informacji: National Vaccine Information Center 204 F Mill St. Vienna, VA 22180. tel. (703) 938 - 3783


Po ukazaniu się przed 3-ma miesiącami po raz pierwszy poniższego artykułu otrzymaliśmy całą masę zapytań i próśb o powtórzenie. W minionym okresie skontaktowaliśmy się z Instytutem Epidemiologii z Wiednia, z którego otrzymaliśmy kolejne dane podważające sens przymusowych szczepień całych populacji ludzkich. Jednocześnie pojawiły się liczne głosy protestu osób, o których możemy powiedzieć, że są zainteresowane pozamerytorycznie dalszym zwiększaniem liczby przymusowych szczepień, przeciwko publikacji tego rodzaju prac.

Uważamy, że każdy jest kowalem swego losu i ma prawo do rzetelnej informacji. Musi mieć też prawo wyboru. Szczególnie jest to ważne gdy o postępowaniu decyduje moda. Nie należy zapominać, że nie tak dawno w skali historycznej, lekarze w majestacie prawa stosowali przez prawie dwieście lat wszystkim pacjentom lewatywy jako najlepszy środek leczniczy a inni lekarze, także w majestacie oficjalnej medycyny przez około 150 lat (a więc 6 pokoleń) upuszczali wszystkim krew, bez względu na chorobę pacjenta. To też przeprowadzano na podstawie badań naukowych tylko z innej dziedziny

Szczepienia - czyżby największa pomyłka medycyny XX wieku ?
  #52  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 16:33
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Wiesia51 #51

Zupełnie nie widzę związku pomiedzy raportem, o którym wspominasz a „problemem chemtrails”. Jedyne zdanie, z którym trudno się nie zgodzić to: „Uważamy, że każdy jest kowalem swego losu i ma prawo do rzetelnej informacji.” I właśnie o tę rzetelną informację dobijają się Amerykanie w Kongresie. U nas nikt się o nic nie dobija bo ciągle wiedza o geoinżynierii jest praktycznie zerowa. A jeżeli chodzi o badania to zerknij proszę na linki w poście #49. Na życzenie mogę jeszcze wyszukać więcej ciekawych tekstów.
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #53  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 19:50
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Kazimierzu

Przesyłam jeszcze coś do poczytania i pooglądania:

http://www.youtube.com/watch?v=Ya1BhEEb_nk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=xEkTRCULclI

Widać wyraźnie, że gęstość smug chemtrails od samego początku jest bardzo duża (!) i maleje bardzo wolno tworząc polimerowe chmury. Contrails nigdy nie są aż tak gęste i znikają zupełnie bez śladu (!).
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #54  
Nieprzeczytane 14-01-2011, 23:06
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Bodziu !

Cytat:
Napisał bogdanaster
Przesyłam jeszcze coś do poczytania i pooglądania:

http://www.youtube.com/watch?v=Ya1BhEEb_nk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=xEkTRCULclI

Widać wyraźnie, że gęstość smug chemtrails od samego początku jest bardzo duża (!) i maleje bardzo wolno tworząc polimerowe chmury. Contrails nigdy nie są aż tak gęste i znikają zupełnie bez śladu (!).
Dziękuję Ci za linki.Pobieżnie zapoznałem z Twoimi linkami. Dokładniej przyjrzę im się później, ale widzę, że dajesz mi linki, w których widzi się "podejrzenia" o to,że ONI chcą nas wytruć.
Ja znalazłem ciekawy , moi zdaniemm. link z pewnym wyjaśnieniem prowadzonych doświadczeń naukowych w celu zapobieżeniu ocieplaniu się klimatu na skutek działalności człowieka.
A oto mój link, po angielsku, i do końca go jeszcze nie wysłuchałem:http://wn.com/Aluminum_Nano_Powder_idea
Co Ty o nim mySlisz ?
  #55  
Nieprzeczytane 15-01-2011, 11:48
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Kazimierzu

bardzo dziękuję za ciekawy link, którego nie znałem. Jeszcze go nie czytałem. Chętnie podzielę się uwagami.
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #56  
Nieprzeczytane 15-01-2011, 14:27
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogdanaster
bardzo dziękuję za ciekawy link, którego nie znałem. Jeszcze go nie czytałem. Chętnie podzielę się uwagami.
Bogdanie ! Zapoznałem się z Twoim profilem i widzę, że jesteś dokładnie 6 lat starszy ode mnie, dlatego też ujmuje mnie Twoje zaangażowanie w temacie wątku.
Jesteś widze bardzo zatroskany przyszloscia naszej planety i to nas łączy. Dzieli nas tylko widzenie jej losu przez pryzmat STD.
Moim zdaniem, globalnaswiadomosc już istnieje i większości nie jest obojętne, że jej koniec jest przepowiadany przez niektórych ludzi na 2012 rok.
Nie wierzę w tą przepowiednię, chociaż oparta jest przecież na "poważnych" dokumentach.
Tak samo, nie wierzę w teorie spiskowe związane z "chemtrails".
Wierzę w geoinżynierię, która uratuje życie na naszej planecie w każdej postaci, a przede wszystkim ludzkiej.
Wierzę, że nauka bada różne sposoby zapobieżeniu globalnemu ocipleniu planety i że rządy bogatych krajów finansują te badania w dobrej wierze i dlaich dobra,a nie skrócenia im życia.

Mam wielkie zaufanie do prawdziwej nauki i techniki, i wierzę w przyszłość moich wnuków.

Koniec świata ? Tak ! Jest już bliski,ale dla mnie.
  #57  
Nieprzeczytane 15-01-2011, 14:53
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Kazimierzu

Przede wszystkim cieszę się, że nawiązaliśmy bliższy, sympatyczny kontakt. Mój słaby angielski (czytam jako tako) nie pozwolił mi zrozumieć treści prezentowanej w filmie. Cała nadzieja, że może Ty skorzystasz więcej i podzielisz się ciekawymi uwagami nie tylko ze mną, ale ze wszystkimi Klubowiczami. Przypuszczam, że treść musi być bardzo ciekawa bo właśnie omawiająca ten problem nanopyłów. Ratowanie planety musi się niestety odbywać takimi środkami, które mogą bardzo źle wpłynąć na zdrowie i życie ludzi. Chodzi tutaj o „bilans szkód”. Czy szkodliwe dla ludzi środki ratowania Ziemi spowodują więcej zgonów niż nieregulowane zmiany jej klimatu? I tu jest zagadka, którą można niestety rozwiązać tylko drogą eksperymentów. No bo jak inaczej? I dużo wskazuje na to, że te eksperymenty już się odbywają. Bo to muszą być rzeczywiście bardzo długotrwałe działania, aby można było z nich wyciągnąć dalekosiężne wnioski.
Obawiam się jednego, że przy tych eksperymentach, które muszą być piekielnie kosztowne, mogą chcieć upiec swoją pieczeń tacy, którym zależy tylko na pieniądzach. Np. koncern Monsanto. I tego nie da się całkowicie wykluczyć.
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #58  
Nieprzeczytane 15-01-2011, 19:35
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogdanaster
Przede wszystkim cieszę się, że nawiązaliśmy bliższy, sympatyczny kontakt. Mój słaby angielski (czytam jako tako) nie pozwolił mi zrozumieć treści prezentowanej w filmie. Cała nadzieja, że może Ty skorzystasz więcej i podzielisz się ciekawymi uwagami nie tylko ze mną, ale ze wszystkimi Klubowiczami. Przypuszczam, że treść musi być bardzo ciekawa bo właśnie omawiająca ten problem nanopyłów. Ratowanie planety musi się niestety odbywać takimi środkami, które mogą bardzo źle wpłynąć na zdrowie i życie ludzi. Chodzi tutaj o „bilans szkód”. Czy szkodliwe dla ludzi środki ratowania Ziemi spowodują więcej zgonów niż nieregulowane zmiany jej klimatu? I tu jest zagadka, którą można niestety rozwiązać tylko drogą eksperymentów. No bo jak inaczej? I dużo wskazuje na to, że te eksperymenty już się odbywają. Bo to muszą być rzeczywiście bardzo długotrwałe działania, aby można było z nich wyciągnąć dalekosiężne wnioski.
Obawiam się jednego, że przy tych eksperymentach, które muszą być piekielnie kosztowne, mogą chcieć upiec swoją pieczeń tacy, którym zależy tylko na pieniądzach. Np. koncern Monsanto. I tego nie da się całkowicie wykluczyć.

Ponieważ, ten link jest przede wszystkim gadany po angielsku brak jest tzw. transcript, czyli tekstu ukazującego się w okienku podającego gadane słowa, nie ma sensu tłumaczyć tej gadaniny. Nie znalazłem tam jednak nic takiego, co świadczyło by o szkodliwości nanopyłow na środowisko i było by dla człowieka bardziej szkodliwe niż siarczany z Pinatubo. Uboczne ewentualne skutki nie są na razie znane, bo badania są w toku. Jest ciekawa informacja o tym, jak wytwarza się nanopyły z aluminium: aluminium doprowadza się do wrzenia i gazu, który następnie schładza się ciekłym azotem i wytrąca się aluminium w formie pyłu, nanopyłu.
Mnie zafrapowało inne zastosowanie tych nanopyłów aluminiowych: jako paliwa rakietowego przszłości:
"Rocket propellant has barely changed in the more than 50 years since the launch of the first artificial satellite Sputnik. But a new mixture of nano-aluminum powder and frozen water could make rocket launches more environmentally friendly, and even allow spacecraft to refuel at distant locations such as the moon or Mars. The aluminum-ice propellant known as ALICE gets its kick from a chemical reaction between water and aluminum. Researchers hope that the hydrogen products of that reaction might go beyond launching rockets, and also feed hydrogen fuel cells for .
Tłumaczenie z pomocą tłumacza komputerowego google:
"Paliwo rakietowe prawie nie zmieniła się w ponad 50 lat od rozpoczęcia pierwszego sztucznego satelity Sputnik. Jednak nowe mieszanka proszku nano-aluminium i lodu mogłaby wystrzeliwania rakiet w bardziej przyjazne dla środowiska, a nawet statki kosmiczne pozwalają na tankowanie w odległych miejscach, takich jak Księżyc czy Marsa. paliwo aluminium-ice znany jako ALICE daje odrzut w wyniku reakcji chemicznej między wodą i aluminium. Naukowcy mają nadzieję, że produkty tej reakcji mogą służyć jako podstawa wodorowych ogniw paliwowych.
Każdy ludzki pomysł ma plusy i minusy. "Bilansu szkód" stosowania nanopyłów jeszcze nie znamy-tu się zgadzamy.

PS. Podaję ci jeszcze jeden link na temat nanopyłów w charakterze super paliwa.Nie jestem pewien, czy paliwo ALICE, a raczej ALWATER (aluminum+water), nie jest już testowane do napędu samolotów, o czym jest wzmianka w tym wywiadzie pod koniec.
Wychodziło by na to,że nanopyły są spalane w silnikach nowej generacji, a nie rozpylane . W tym "szaleństwie" jest metoda (logika). Co o tym sądzisz , Bodziu ?
http://www.youtube.com/watch?v=hykAr0Lhz04

Ostatnio edytowane przez Kazimierz : 16-01-2011 o 13:01.
  #59  
Nieprzeczytane 18-01-2011, 17:29
bogdanaster's Avatar
bogdanaster bogdanaster jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Kraków
Posty: 433
Domyślnie Chemtrails i Monsanto ?

Kazimierzu
Obejrzałem ostatnio filmik


http://www.youtube.com/watch?v=ePhDy...eature=related


http://www.stopcodex.pl/media/gmo/


i namawiam do obejrzenia wszystkich 11 jego części. O losach ludzi zaczynają coraz częściej decydować korporacje pozbawione wszelkich zasad moralnych i nastawione tylko i wyłącznie na zysk. Kłamstwa, oszustwa, fałszerstwa, morderstwa – to są środki osiągania swoich celów. Zdrowie i życie ludzi nie ma dla tych korporacji żadnej wartości. Czytałem tekst, tylko nie mogę go odnaleźć, w którym rozważano możliwość takiego zatrucia gleby związkami glinu, aby na tej glebie nie można było uprawiać żadnych innych roślin z wyjątkiem tych które Monsanto, drogą modyfikacji genetycznych, uodporni na te związki. To byłoby dokładnie to o czym jest mowa w tym filmiku, a co już zostało przez Monsanto zrealizowane w przypadku soi, bawełny. Czy w świetle tych faktów byłoby bardzo dziwne, gdyby za chemtrailsami kryło się Monsanto? Interesy takich firm mogłyby usprawiedliwiać takie działania. Smutne to jest przede wszystkim dlatego, że jest możliwe.
__________________
Pozdrawiam
Bogdan
  #60  
Nieprzeczytane 19-01-2011, 13:17
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Bogdanie !

[quote]Kazimierzu,Obejrzałem ostatnio filmik namawiam do obejrzenia wszystkich 11 jego części. O losach ludzi zaczynają coraz częściej decydować korporacje pozbawione wszelkich zasad moralnych i nastawione tylko i wyłącznie na zysk. Kłamstwa, oszustwa, fałszerstwa, morderstwa – to są środki osiągania swoich celów. Zdrowie i życie ludzi nie ma dla tych korporacji żadnej wartości. Czytałem tekst, tylko nie mogę go odnaleźć, w którym rozważano możliwość takiego zatrucia gleby związkami glinu, aby na tej glebie nie można było uprawiać żadnych innych roślin z wyjątkiem tych które Monsanto, drogą modyfikacji genetycznych, uodporni na te związki. To byłoby dokładnie to o czym jest mowa w tym filmiku, a co już zostało przez Monsanto zrealizowane w przypadku soi, bawełny. Czy w świetle tych faktów byłoby bardzo dziwne, gdyby za chemtrailsami kryło się Monsanto? Interesy takich firm mogłyby usprawiedliwiać takie działania. Smutne to jest przede wszystkim dlatego, że jest możliwe[quote]

Co do krwiożerczego systemu jaki reprezentuje kapitalizm nie musisz mnie specjalnie przekonywać, bo jestem delikatnie mówiąc niechętnie do niego nastawiony od dawna.
Niestety, sami go sobie zanstalowaliśmy na wyraźne życzenie i będziemy musieli się do niego przyzwyczaić, nauczyć się z nim żyć. Podaleś przyklad Monsanto źrodla być może chemtrails, której celem dlugofalowym jest "przystosowanie" gleby na całym świecie do monosantowskiej monokultury, tansgenicznych nasion bedacej źrodlem podstawowych roślin w każdym kraju. Świat mozna podzielić na "świat przed Monsanto" i "świat Monsanto."
W zasadzie to aż sie dziwie,ze udało nam się do teraz dotrwać, mimo DDT, i innych pestycydów do tej pory, początkow GMO, trujących medykamentów itp świństwa. Myśle,ze uda nam sie jeszcze jakiś czas potrwać, mimo futrowania się tą zalewajcą nas żywnością GMO , i jej ulepszami.
Wydaje mi sie jednak,ze dosyc znacznie oddaliliśmy od nano pyłow aluminiowych, nie uważasz ?
Fakt, że wikileaks w sferze interesującej Monsanto są jak najbardziej potrzebne i doprowadzą nowe pokolenia do otwarcia szeroko oczu na prawdziwy image of capitalism.
Moim zdaniem, jest mnóstwo firm na całym świecie szkodzących środowisku nie mniej niż MONSANTO COMPANY.
But, it`s the other story.

Ps. Obejrzałem 11 odc. Masz racje, smutne i prawdziwe.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.