menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1801  
Nieprzeczytane 12-03-2011, 20:07
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A nie, nie..

Wyjaśniona być musi do końca.
Nie tak jak gibraltarska.

Bo wiesz, Jarosław, jak powiedział jeden znany Rosjanin;
'Polacy dzielą się tylko na tych, których się nienawidzi,
i na tych, którymi się gardzi'.

Ja poczytuję sobie za zaszczyt przynależności do grupy pierwszej,
która pierwej padnie, zanim odpuści.
Przykro mi...
Ten Rosjanin co to powiedział to wypisz wymaluj adwersarz PiSowców. Nawet się nie dziwię tej wypowiedzi po wypowiedziach klakierów wodza. Dobrze, że nie czytał naszego forum, bo by Miedwiediewa namówił na guzik atomowy
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1802  
Nieprzeczytane 12-03-2011, 20:07
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Ja też czekam na wyjaśnienie przyczyn katastrofy i pewnego dnia te przyczyny będą znane, jest tylko jedno pytanie czy efekt pracy prokuratury bedzie przyjęty czy tez odrzucony przez rozczarowanych wynikiem. Mam nadzieję, że powołani do zbadania przyczyn i osądzenia winnych nie odpuszczą i nie ugną się przed wiedzącymi lepiej, wiedzącymi z każdej strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1803  
Nieprzeczytane 12-03-2011, 20:12
kazio's Avatar
kazio kazio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kosmos
Posty: 525
Domyślnie Ja też

Nie doczekamy się prawdy, Twoje wypunktowane, domiemane przyczyny (które usunąłeś) są prawdziwe, ale nie jedyne. Może kiedyś znajdę więcej czasu to się odważę cokolwiek powiedzieć. Zawsze tak jest, że największą winą obciąża się tych, którzy nie mogą się już obronić. I tak pozostanie. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1804  
Nieprzeczytane 12-03-2011, 21:00
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Kaziu, a czemuś ty taki lękliwy? Chyba tylko ty jeden zostałeś. Broń tych co to nie mogą się obronić. Poczytamy następną prywatną wersję przyczyn katastrofy.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1805  
Nieprzeczytane 12-03-2011, 21:09
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Żeby jakiś ruski mnie klasyfikował kim mam być? Niedoczekanie, job jego mat'!!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1806  
Nieprzeczytane 12-03-2011, 21:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Lila]
Cytat:
Tiaaa...
Czyli wielbisz wraz z nimi ortodoksyjny katolicyzm, zwalczający mniejszości seksualne oraz zabijanie nienarodzonych, jak ojciec dyrektor, z którego się wyśmiewasz.

Czyli -Droga Lili- jak zwykle masz racje. Wnioskujesz całkiem logicznie.
I na pewno udało Ci się trafić w sedno w zestawieniu Rydzyk-mniejszości seksualne. Tak juz mam, że jak rzeczonego Rydzyka widzę, to te mniejszości zwalczam myślą i mową, choc chciałoby się i uczynkiem.
Cytat:
Bo, że czeladnik rzeźniczy nie wie, kim jest znany aktor, to się nie dziwię.
Ale Ty bodajże predestynujesz do wyższego poziomu, niż kucharczyk Taras?
Lili Droga! Jaki czeladnik? W kwiecie naszego wieku, to człek juz jest miszcz co wie gdzie uwalić, żeby skutek był odpowiedni i boli kiedy powinno
A co do kucharczyka, to mnie się podoba, że sa jeszcze takie kucharczyki, co z nadętego bufona w pseudożałobnym kondukcie na trakcie potrafia zrobić pajaca.
innemy słowy upiekł żałobnego Kaczora na żywca i bez znieczulenia na śmiszno.
I mnie się to ....podoba.

Cytat:
BTW - to właśnie było śmieszne.
Czcili urodziny osoby, która w podziękowaniu dałaby im potężnego kopa w tyłek. A może i da - sponsorom, bo agent znanego aktora już się zainteresował wykorzystaniem wizerunku.
UojLili,Lili!
Każdego śmieszy cuś* innego.
I dobrze, bo po to Lechu skakał przez płot, żeby szambo mogło cuchnąć we właściwym miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1807  
Nieprzeczytane 13-03-2011, 01:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Lila

Czyli -Droga Lili- jak zwykle masz racje. Wnioskujesz całkiem logicznie.
I na pewno udało Ci się trafić w sedno w zestawieniu Rydzyk-mniejszości seksualne. Tak juz mam, że jak rzeczonego Rydzyka widzę, to te mniejszości zwalczam myślą i mową, choc chciałoby się i uczynkiem.

Lili Droga! Jaki czeladnik? W kwiecie naszego wieku, to człek juz jest miszcz co wie gdzie uwalić, żeby skutek był odpowiedni i boli kiedy powinno
A co do kucharczyka, to mnie się podoba, że sa jeszcze takie kucharczyki, co z nadętego bufona w pseudożałobnym kondukcie na trakcie potrafia zrobić pajaca.
innemy słowy upiekł żałobnego Kaczora na żywca i bez znieczulenia na śmiszno.
I mnie się to ....podoba.


UojLili,Lili!
Każdego śmieszy cuś* innego.
I dobrze, bo po to Lechu skakał przez płot, żeby szambo mogło cuchnąć we właściwym miejscu

Ja nie mam pojęcia, czy Ty już przestałeś kontaktować, mój miły, czy raz na dobę uda Ci się zajarzyć.

Czeladnik rzeźnicki czyli Taras Dominik, w żadnym wypadku nie jest w wieku Twoim ani moim.

A wariata z niego zrobili internauci w przebraniu Chucka z napisem 'Strażnik wiary''.
I tak dobrze się skończyło, bo następnym razem może oberwać od chłopców z Targówka. Oni nie lubią, jak im kto rządzi w ich mieście.

Ja tam się cieszę ze skoku Lecha, bo pobił rekord Bubki w tym skakaniu.
Chociaż u Babci Olejnik przypomniał sobie iż wykonał skok motorówką.
Wot maładiec!
Mnie się udało wiele lat temu przeskoczyć pomost dla rybaków w Poraju moją Malibu ( co było końcem obiecującej kariery jako sternika motorowodnego)
ale wyskoczyć na 3 metry, to jest sztuka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1808  
Nieprzeczytane 13-03-2011, 02:09
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

3 metry? Chyba, że po Malibu bo ono daje kiepski wykop.
Ja w jednym filmie, z kaskaderem Śliwą
przeszło 200 metrów skakałem...
Po piwo, heh!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1809  
Nieprzeczytane 13-03-2011, 07:08
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Ach te sukcesy mlodosci
Z roku na rok sa coraz wspanialsze i donioslejsze
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1810  
Nieprzeczytane 13-03-2011, 08:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Lila][quote=pluto37]

Cytat:
Ja nie mam pojęcia, czy Ty już przestałeś kontaktować, mój miły, czy raz na dobę uda Ci się zajarzyć.
Sie staram, ale Droga Lilu, przy Twojej inwencji i potokach myśli płynącej z ust twoich to całkiem trudno nadążyc z kombinowaniem coż to autorka miała na myśli.
Cytat:
Czeladnik rzeźnicki czyli Taras Dominik, w żadnym wypadku nie jest w wieku Twoim ani moim.
To nie mogłaś facecjonisty przedstawić z wyuczonego zawodu od pierwszej razy? W mediach było, że kucharz, czy cuś", a ty z fachem poważnym wyjeżdżasz i jeszcze masz pretensje.
Nie każdy ma taki talent jak Ty, żeby odrazu każdemu człowiekowi kartotekę zakładac i puszczać w etery.


Cytat:
A wariata z niego zrobili internauci w przebraniu Chucka z napisem 'Strażnik wiary''.
I tak dobrze się skończyło, bo następnym razem może oberwać od chłopców z Targówka. Oni nie lubią, jak im kto rządzi w ich mieście.
Lili Droga! Od kiedy to przebrania Ci sie przestały podobac? Nie pamiętam, żebyś wydziwiała kiedy działacz PiSu przebrał sie[?] za męski organ i napisał Putin , a było to w miejscu publicznym? W końcu ten cały podpałacowy kondukt przebierańców żałobnych tez Cie nie razi zbytnio, więc co Ci wadzi jeden Taras?
Cytat:
Ja tam się cieszę ze skoku Lecha, bo pobił rekord Bubki w tym skakaniu.
Chociaż u Babci Olejnik przypomniał sobie iż wykonał skok motorówką.
Wot maładiec!
Lili Droga! Albo mnie sie wydaje, albo cuś" zalewasz. Z tym Bubką. I ze skakaniem z letka tyż, bo wszyscy wiedzą, że przez wiadomy płot przeskoczył Jarek odbijająć się od pleców Lecha bliźniaka.
Cytat:
Mnie się udało wiele lat temu przeskoczyć pomost dla rybaków w Poraju moją Malibu ( co było końcem obiecującej kariery jako sternika motorowodnego)
ale wyskoczyć na 3 metry, to jest sztuka.
To ja Ci życze wielu powtórek wyczynu. I dużo publiczności.
Łącznie z prezesem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1811  
Nieprzeczytane 13-03-2011, 22:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie cuś* w temacie

Za wywiadem prof. Stępnia w Polska the. T.


Cytat:
Problem, o którym Pan mówi, daje też pewne alibi Bogdanowi Klichowi krytykowanemu za niewdrożenie procedur opracowanych po katastrofie casy. Może jego bezradność w większym stopniu wynika z konstytucji, niż się powszechnie sądzi? Uważam, że mamy tu do czynienia z ewidentnym błędem konstytucyjnym. Dlatego właśnie zaproponowaliśmy zmiany i wprowadzenie zasady wniosku premiera o nominacje najważniejszych dowódców. To rząd odpowiada za stan armii, a nie ma wpływu na to, kto stoi na jej czele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1812  
Nieprzeczytane 14-03-2011, 10:10
Janko48's Avatar
Janko48 Janko48 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Lubin
Posty: 52
Domyślnie

Mam wiele szacunku do ludzkiego zachowania .Próbuję też zrozumieć tych spod Pałacu Prezydenckiego ... oni chcą być po prostu widoczni medialni .Chcą mieć pamiątkę ,że " " walczyli o słuszną sprawę . Może coś w życiu przespali i teraz chcą mocno dołączyć do protestu ,gdzie padają mocne słowa -zamach zdrada,Polska,ojczyzna,synowie narodu. Jest też u niektórych tęsknota za Pałacem Prezydenckim - tak im tam było dobrze ....Nie rozumieją ,że to właśnie ci z Pałacu pociągnęli za sobą do samolotu jak na zamówienie tylu ludzi, których teraz zastąpiono innymi ,taka wymiana ma też dobre strony ,ale jest dla wielu nie do zaakceptowania . Więc protestują .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1813  
Nieprzeczytane 14-03-2011, 12:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Janko48
Mam wiele szacunku do ludzkiego zachowania .Próbuję też zrozumieć tych spod Pałacu Prezydenckiego ... oni chcą być po prostu widoczni medialni .
.

Szanowny Janku. Jeśli chesz jeszcze troche w spokoju ducha pożyc, to z tymi próbami zrozumienia zalecałbym ostrozność.
W/g moich rozeznań w tem temacie sadzę, że takie próby grożą kalectwem i niejeden sobie juz krzywdę zrobił. I wylądował w takim przybytku który zdaje się w Twojej okolicy mieści sę przy Zęborzyckiej Czy jakos tak.
Ale to jest tak, że gdybys zabrał te wszystkie kamery i mikrofony z okolicy, to sprawa juz dawno by ucichła, ale to sie nie zdarzy, bo żurnalisty mają łatwy chleb i samograja.
Tu nie trzeba żadnego wysiłku. Wystarczy włączyc pstryk i prezes da zarobić letko, łatwo i ...przyjemnie.
Katastrofy i pogrzeby sprzedaja się same.
Jeśli miałeś okazje posłuchac Tuska u blondiny, to ta też 3/4 czasu premiera truła katastrofą i smoleńskiem i OFE na których się zna jak ja na Równiach Banacha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1814  
Nieprzeczytane 14-03-2011, 16:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

No, i tajemnica rozwiązana.
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3767434
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1815  
Nieprzeczytane 14-03-2011, 18:52
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Aaaa, Fronda i wszystko jasne....
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1816  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 21:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

A kiedy Ruskie raczą zwrócić naszą własność, czyli 'czarne skrzynki', ktoś wie?

Czy może chcą dograć Beatlesów, aby było weselej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1817  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 21:49
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Beatlesów? Bez sensu, maja być Rolling Stones, howgh!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1818  
Nieprzeczytane 20-03-2011, 21:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Beatlesów? Bez sensu, maja być Rolling Stones, howgh!

Ba, chyba Presley'a.
Miller zwrócił się do NATO o pomoc.
Rychło wczas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1819  
Nieprzeczytane 20-03-2011, 22:42
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

No fakt, pamiętam olśniewające sukcesy Fotygi i Macierewicza. Podobno mają jechać po raz drugi, heh! Chyba już pisałem, że świat ma nas w d*pie generalnie....
Ani ropy, ani kanału panamskiego nie mamy.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1820  
Nieprzeczytane 21-03-2011, 11:19
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
No fakt, pamiętam olśniewające sukcesy Fotygi i Macierewicza. Podobno mają jechać po raz drugi, heh! Chyba już pisałem, że świat ma nas w d*pie generalnie....
Ani ropy, ani kanału panamskiego nie mamy.
Fotyga i Macierewicz!? Pojechali i gdzieś na przedmieściach w prowincjonalnym kościółku wysłuchali dictum acerbum, bo cóż innego dyletanci mogli usłyszeć jak tylko potrafią indoktrynować
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podatek katastralny i Wasza katastrofa ! senior A.P. Zarządzanie finansami 11 21-10-2009 21:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.