menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

21-08-2014 18:19

Przez lata grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy niosąc autentyczną, bardzo wymierną pomoc ludziom chorym, niemowlętom, starcom.
Oprócz tych milionów złotówek zamienianych na aparaturę medyczną Jurek Owsiak rozbudzał pozytywne uczucia i postawy wśród młodzieży.
Znam młodych ludzi, którzy zaangażowani w zbiórkę pieniędzy nie zważali na deszcz, szarugę, zimno, nie zważali na krytykę części społeczeństwa , ani wrogość księży . Dla nich to było coś, co dawało poczucie bycia razem, poczucie siły w dobrej sprawie, oni wiedzieli, że czynią dobro.
Moc była z nimi. To była lekcja obywatelstwa. I za Jurkowi Owsiakowi składam wielkie dzięki.


Owsiaka oskarżono na blogu o przekręty. Owsiak szuka sprawiedliwości w sądzie.

Na naszym forum Lila wskazała stronę, http://niezalezna.pl/58521-matka-kur...-zlamali-prawo
na ktorej czytam, co następuje:
Cytat:
„We wtorek, przed sądem w Złotoryi, odbyła się kolejna rozprawa w procesie karnym, z art. 212 i 216, który Jerzy Owsiak wytoczył blogerowi posługującemu się nickiem Matka Kurka.
Bloger został pozwany za treści zawarte we wpisie „Jerzy Owsiak – król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP” .
Proces się toczy, ma być sprawdzana księgowość WOSP. Ale ludzie już postanowili kto jest winien. Proboszcz mojej parafii w trakcie kazania zrobił z Owsiaka złodzieja i oszusta w dodatku gorszącego maluczkich.
Oto cytaty z forum na wzmiankowanej stronie :
dziewczyny A i E.
Cytat:
| 20.08.2014 [16:22]
ty podły oszuście tobie te skradzione chorym dzieciom pieniadze szczęścia nie przyniosą, nie przyniosą tez twoim dzieciom, przyniosą ból i cierpienie, i tego my zyczymy. Nie ma litości dla złodzieja, który okrada chorych. Bądz przeklęty łajzo ty i twoja pomocnica żona.
Darek | 20.08.2014 [14:59]
Cytat:
No to teraz pozew zbiorowy od oszukanych darczyńców i po wyroku dobry komornik, tak żeby po wyjściu z pierdla wylądował pod mostem, w żebraniu jest dobry ;-)
Studentka: | 20.08.2014 [14:08]
Cytat:
Trudno nazywać ścierwojadem kogoś, kto przywłaszcza sobie datki naiwnych obywateli o czułym sercu,to jest po prostu najgorszej kategorii złodziej, żerujący na uczciwości innych.
JaPolonus | 20.08.2014 [19:30]
Cytat:
Ten PRL-oski bekart jest odzwierciedleniem obecnej sitwy rzadzacej Polska! Czuje sie pewnie, bo WSIowy komoruski i komuchy go wspieraja!
***

I dalej w tym tonie. Sprawa się toczy, a zawistnicy już wyrok wydali. Smutne i straszne .Czuję się bezsilna wobec tych, co wszystko lepiej wiedzą bez dowodow, bez rozpatrzenia sprawy.
Nie wiem czy były niedociągnięcia, czy ich nie było,
czy były oszustwa i kto je popełniał. Sąd rozstrzygnie. Poczekajmy z tym opluwaniem.
Mojemu mężowi zrobiono w Rzeszowie skomplikowaną operację, tętnicy szyjnej, co umożliwiła aparatura darowana przez WOŚP.
Czerwone serduszka zachowuję....

Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.